jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۰۹۷۵ ۰۹ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# دماوند - آسفالت
نجاتی از دماوند:
آسفالت خیابان اصلی شهر دماوند با توجه به تردد بالای خودروها به‌خصوص خودروهای سنگین نامناسب و خراب است. لطفا ترمیم و نوسازی آن در اولویت مسؤولان شهری شهر دماوند قرار گیرد.

# کوه - خواری
خزایی از تهران:
ویلاسازی خارج از شهر تهران بسیار زیاد شده، کافی است از هر سمت تهران خارج شوید تا زمین‌خواری و ساخت ویلا حتی در ارتفاعات و پای‌کوه‌ها را مشاهده کنید.

# هتل - حسرت
عالی‌مقام از کیش:
برخی هتل‌های لوکس جزیره کیش به علت قیمت بالا برای مردم کشورمان مناسب نیست و بیشتر پذیرای خارجیان است. چرا باید هزینه این هتل‌ها آن‌قدر گران باشد تا یک ایرانی نتواند از آنها استفاده کند؟
#هشدار - دریا
آهنگرانی از بابلسر:
با توجه به شروع فصل پاییز و مواج شدن دریای خزر، انتظار می‌رود با گشت و علائم هشداردهنده در حریم دریا از تلفات انسانی جلوگیری شود.
#ایران‌ - خودرو
شعبانی از تهران:
با وجود تغییر مدیریت ایران‌خودرو، ولی سیاست این شرکت در تحویل و قیمت خودرو تغییر نکرده است و مانند گذشته ادامه دارد.
#تاخیر - کارت ملی
قاسمی از تهران:
بیش از شش ماه است برای تعویض کارت ملی خود اقدام کرده‌ام، ولی هنوز کارت ملی جدید به دستم نرسیده است. چرا؟
#گرانی - کالای برقی
دهقان از شیراز:
با توجه به کاهش قیمت ارز، قیمت کالاهای صوتی و تصویری در بازار کاهشی نداشته است و مانند قبل با قیمت بالا به فروش می‌رسد.
# پیاده‌رو - بسیج
صداقت از تهران:
حدود یک ماه است پیاده‌روی ابتدای اتوبان بسیج جنب پل تختی برای تجهیز زیرساخت‌های شهری کنده شده، ولی هنوز این طرح به اتمام نرسیده است.
#کمبود -فضای سبز
روغنی از تهران:
هیچ فضای سبز مناسبی برای کودکان و سالمندان در منطقه 13 وجود ندارد. این در حالی است که منطقه 14 یکی از سرسبزترین مناطق تهران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر