jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۴۷۷   ۳۰ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

داماد خشمگین با شلیک گلوله پدرزنش را کشت و بعد از زخمی کردن مادرزنش زمانی که همه راه‌های فرار را روی خود بسته دید، تسلیم پلیس شد.

رحیم خادمی، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان قزوین به ایرنا گفت: ساعت 9 صبح جمعه 29 شهریور امسال، فردی با پلیس تماس گرفت و از تیراندازی فردی به یک زن و مرد در شهرک عارف قزوین خبر داد. زمانی که ماموران در آنجا حاضر شدند در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد مرد 58 ساله و همسرش براثر شلیک گلوله با سلاح شکاری زخمی شده‌اند. آن دو به بیمارستان شهید رجایی شهر قزوین منتقل شدند اما مرد میانسال به دلیل شدت خونریزی فوت شد.
وی افزود: در تحقیقات بعدی پلیسی معلوم شد عامل جنایت داماد جوان خانواده بود که او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و یک ساعت بعد از جنایت که همه راه‌های فرار را برخود بسته دید به پلیس مراجعه کرد و تسلیم شد. متهم در بازجویی پلیسی به قتل پدرزنش و زخمی کردن مادرزن خود اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر