jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۹۴۳۴   ۳۰ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

#آسفالت - اتوبان
طباطبایی از تهران:
آسفالت قسمت‌هایی از اتوبان امام علی(ع) حدفاصل محلاتی تا پل شهدای ایلام نامناسب و دارای چاله است. لطفا رسیدگی شود.

#آرد - دولتی
یک شهروند:
نانوایانی که آرد دولتی دریافت می‌کنند مقداری از آن آرد را با قیمت آزاد به نانوایان آزادپز می‌فروشند و متاسفانه به علت نظارت نکردن اتحادیه بر نانوایان، روز به روز تخلفات این صنف بیشتر می‌شود.

#واردات - مسافر
شیخ از تهران:
چرا قوانینی سخت‌تر برای واردات کالاهای همراه مسافر تصویب و به اجرا درنمی‌آید؟ مسافران زیادی از کشور ترکیه به عنوان سوغات مقداری زیادی پوشاک وارد کشور می‌کنند و با توزیع در بازار به تولید داخل ضربه می‌زنند.

#همدان - بیجار
جلیلی از همدان:
جاده همدان به بیجار علائم راهنمایی و رانندگی، روشنایی و خط‌کشی ندارد و رانندگی در این جاده به‌خصوص شب‌ها بسیار خطرناک است.

#ارز - دولت
توکلی از تهران:
بیش از 18 میلیارد دلار ارز دولتی که دولت در بین افراد خاص توزیع کرد با سودجویی این افراد هدر رفت و هیچ تاثیری در کاهش قیمت کالاها نداشت و امیدوارم هرچه زودتر مسببان این تخلف بزرگ به اشد مجازات برسند.

#زمین - خواری
عاشوری از تهران:
از دولت و قوه قضاییه درخواست می‌شود با حداکثر توان و قدرت جلوی زمین‌خواری و ساخت‌وسازهای غیرقانونی را در حاشیه شهرهای بزرگی مثل تهران بگیرند.

#مسافربر - شخصی
جاوید از تهران:
بیشتر ترافیک تهران به دلیل تعداد زیاد مسافربرهای شخصی است که با توجه به اوضاع بد اقتصادی و بیکاری مجبور به این کار می‌شوند.

#بازنشسته - کار
جمعی از بازنشستگان:
بازنشستگان بعد از بازنشستگی دیگر توان کار ندارند و از این رو باید حمایت بیشتری از این افراد شود، این درحالی است که بعد از بازنشستگی این قشر با توجه به افزایش هزینه‌های زندگیشان و نبود حمایت از طرف دولت با مشکلات بسیار زیادی مواجه می‌شوند.

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر