jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۸۰۱۲   ۲۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# کشاورز - بی‌مهری
جهانبین از یاسوج:
گناه کشاورزانی که با تمام وجود اقدام به کاشت میوه و سبزیجات کردند، ولی با مهری و کم توجهی دولت مواجه شدند و بسیاری از محصولاتشان درحال خراب شدن است چیست؟

# مرغداران - دلال
محسنی از آمل:
اختلاف قیمت پرورش مرغ برای مرغداران با فروش آن در سطح شهر بسیار زیاد است. متاسفانه حضور دلالان در این بازار ضرر هنگفتی به مرغداران و مصرف‌کنندگان رسانده است.

# پوشش - محرم
تقی‌نژاد از تهران:
پوشش بعضی مردم در ماه محرم مناسب و مورد تایید مردم و عزاداران حسینی نیست. امیدوارم مسؤولان قضایی با این افراد برخورد کنند.

# تغییر کاربری - زمین
بلقار از تهران:
تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی شهرستان‌های اطراف تهران مانند ورامین و فیروزکوه علاوه بر حاشیه نشینی و معضلات شهری، باعث کاهش تراکم زمین‌های کشاورزی و آسیب به محیط‌زیست می‌شود.

# حکم - قاطعیت
موحدی از ماکو:
از ریاست محترم قوه‌قضاییه درخواست می‌شود در اجرای احکام محکم‌تر و قاطع‌تر عمل شود. متاسفانه متهم پرونده اینجانب به‌راحتی مرا تهدید می‌کند و شخصی نیست با وی برخورد کند.

# تبعات - ارز دولتی
رحیمی از تهران:
وقتی مواد اولیه و کالاهای وارداتی با ارز آزاد محاسبه شده و به‌دست مصرف‌کننده می‌رسد، دولت محترم چه اصراری به تخصیص ارز دولتی دارد؟ تخصیص ارز دولتی با شرایط فعلی عواقبی جز فساد، خالی شدن بیت‌المال و گرفتن توان رقابت تولیدکنندگان با واردات ندارد.

# تبعیض - ثبت‌نام
سبزعلی از تهران:
مسؤولان مدرسه دخترانه سمیه واقع در منطقه 18 تهران برای ثبت‌نام سال جدید دانش‌آموزان تبعیض قائل می‌شوند و از ثبت‌نام بسیاری از دانش‌آموزان خودداری می‌کنند. چرا؟

info@jamejamdaily.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر