jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۶۴۴۷ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سه نفر بر اثر مسمومیت گاز در غار حسن‌آباد جرقویه اصفهان فوت شدند.

منصور شیشه‌فروش، مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان به ایمنا گفت: ساعت
3 و ۲۳ دقیقه بامداد یکشنبه دهم شهریور امسال وقوع گازگرفتگی افرادی در غاری در حسن‌آباد جرقویه به ستاد فرماندهی اورژانس استان اصفهان گزارش شد و امدادگران آتش‌نشانی، هلال‌احمر، اورژانس و شهرداری حسن‌آباد در محل حاضر شدند. در پی این حادثه که در چاه افقی و در یکی از غارهای حسن‌آباد اتفاق افتاده، سه نفر فوت کردند و دو نفر مجروح شدند. علت وقوع این حادثه در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر