jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۶۱۶۵   ۱۰ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم شهرخودرو می‌گوید نباید انتظارات را بالا برد

باید بیشتر گل بزنیم

شهرخودرو در دومین بازی خود نیز به برد رسید و این بار شاهین شهرداری بوشهر را در خانه از پیش رو برداشت. آنها حالا 6 امتیازی هستند و امیدوارند تا در طول فصل بتوانند عملکرد بهتری به نمایش گذاشته و باز هم پیشرفت کنند.

یحیی گل محمدی سکاندار این کشتی است؛ سرمربی جوانی که تجربیات فراوانی دارد و مالک باشگاه شهرخودرو در ابتدای فصل، او را از دهان شیر بیرون کشید وگرنه گل محمدی با یک امضا سرمربی پرسپولیس می‌شد.
گل‌محمدی درخصوص دو پیروزی تیمش برابر شاهین بوشهر به خبرنگار ما گفت: «کنترل بازی موضوعی است که روی آن حساسیت زیادی دارم و خوشحالم بازیکنانم به بهترین شکل ممکن برنامه‌های خود برای کنترل بر بازی را پیاده کردند. ما یک بخشی از کار هستیم و کار اصلی را بازیکنان داخل زمین انجام می‌دهند. گل اول را زدیم اما روی یک اتفاق گل خوردیم. در ادامه تلاش بیشتری داشتیم و به گل دوم رسیدیم. البته بازی مقابل تیمی مثل شاهین سخت است و باید به سرعت به گل برسیم و واکنش‌های خوبی داشته باشیم. بابت این برد به همه هواداران و بازیکنانم تبریک می‌گویم.»
او اضافه کرد: «طرفداران شهرخودرو به خوبی ورزشگاه را پر کردند و با تشویق‌هایی که داشتند به ما انرژی دادند. ما هفته قبل پیکان را شکست دادیم و در این هفته هم از سد شاهین عبور کردیم اما باید کارمان را با همین قدرت پیش ببریم چون هواداران می‌خواهند تیم شهرشان همیشه پیروز و مدعی باشد. البته دوست ندارم انتظارات را به صورت غیرمنطقی از تیمم زیاد کنم، ولی برای هر بازی با برنامه به میدان می‌رویم و به چیزی جز کسب سه امتیاز فکر نمی‌کنیم. البته فکر می‌کنم در برخی بازی‌ها که کار پیچیده می‌شود، نیاز داریم که بیش از اینها گل بزنیم و مراقب دروازه‌مان باشیم.» گل محمدی در نهایت گفت: «چند روز تمرینات‌مان تعطیل است و بازیکنان به استراحت مشغول می‌شوند. پس از آن دوباره کار را از سر می‌گیریم.
بازی هفته سوم ما 21 یا 22 شهریور و در تبریز خواهد بود که باید خود را برای تقابل با ماشین‌سازی در تبریز آماده کنیم. در این دو هفته، ماشین‌سازی نشان داد تیم خوبی است و ما هم می‌خواهیم به روند خوبی که داریم ادامه بدهیم. امیدوارم که در ادامه فصل نیز یکی از تیم‌های خوب لیگ باشیم و خودمان را ثابت کنیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر