jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۲۳۱۸ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بازیگر اسکارگرفته سینما در فیلم تازه‌اش، یک شخصیت خاکستری را به نمایش خواهد گذاشت.

جنیفر لاورنس با بازی در «دختر گنگستر»، نوع جدیدی از شخصیت سینمایی را ارائه می‌دهد. پائولو سورنتینو فیلمساز تحسین‌شده ایتالیایی، کارگردانی دختر گنگستر را به‌عهده دارد. لاورنس می‌گوید به‌دلیل حضور سورنتینو در پشت دوربین فیلم است، که بازی در آن را قبول کرده است.
این اولین‌بار نیست که صنعت سینما فیلمی درباره گنگسترها و خلافکارهای هفت‌تیر به دست می‌سازد. اما حضور یک شخصیت زن در محور چنین داستانی، یک امر بدیع است. فیلمنامه فیلم که براساس یک ماجرای واقعی نوشته شده، برگرفته از داستان ترزا کارپنتر، برنده جایزه ادبی پولیتزر است.
این داستان، زندگی ارلین بریکمن را به تصویر می‌کشد. او بعد از ازدواج با یکی از عوامل بانفوذ باندهای مافیایی، وارد فعالیت‌های جنایتکارانه شد./ ددلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر