jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۱۷۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

متهم به زودی در دادگاه کیفری محاکمه می شود

فاطمه در آتش کینه نامادری

نامادری سنگدل که با خوراندن دو بسته قرص ترامادول به دختر 9 ساله شوهرش، او را به قتل رسانده و با آتش کشیدن خانه جسد او را سوزانده بود، به‌زودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهد شد. پدر و مادر فاطمه برای قاتل دخترشان درخواست قصاص کرده اند.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، سی‌ام مهر سال گذشته آتش‌سوزی خانه‌ای در طبقه چهارم ساختمانی در محله سرآسیاب ملارد رخ داد. زمانی که آتش‌نشانان در آنجا حاضر شدند و شعله‌های آتش را خاموش کردند، با جسد سوخته فاطمه 9 ساله در اتاق‌خواب آپارتمان رو‌به‌رو شدند. موضوع مرگ مشکوک او به حمیدرضا نوایی، بازپرس کشیک قتل دادسرای شهر ملارد گزارش شد و با دستور قضایی تحقیقات پلیسی
در این باره ادامه پیدا کرد. در جریان تحقیقات، کارشناسان آتش‌نشانی نظر دادند این آتش‌سوزی عمدی رخ داده است. همچنین کارشناسان پزشکی‌قانونی نظر دادند دختر خردسال براثر مسمومیت دارویی به قتل رسیده و مرگ او قبل از به آتش کشیده شدن خانه بوده است.
این در حالی بود که ماموران در بازرسی از محل جنایت سه حبه کپسول خالی قرص و بطری آب به دست آوردند که احتمال می‌دادند دختر خردسال با این قرص‌ها دچار مسمومیت مرگبار شده است.
ماموران با تحقیق از همسایه‌ها متوجه شدند پدر دختربچه در زندان به سر می‌برد و او همراه نامادری
35 ساله‌اش به نام فرانک در این آپارتمان زندگی می‌کرد. یک روز بعد نامادری بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.
زن جوان به بازپرس جنایی گفت: شوهرم از همسر اول دختری داشت که او بعد از ازدواج‌مان با ما زندگی می‌کرد. دختر شوهرم همیشه اذیتم می‌کرد و سر ناسازگاری داشت. بعد از آن‌که پدرش زندانی شد این شرایط بدتر شد و به حرف‌هایم گوش نمی‌داد. مدام بهانه والدینش را می‌گرفت و وسایل خانه را به‌هم می‌ریخت.
تحمل این شرایط را نداشتم. سرانجام یک روز دو بسته قرص ترامادول پدرش را که در خانه جا مانده بود به زور به او خوراندم تا آرام شود. بعد او را در حمام انداختم و از خانه بیرون رفتم. وقتی بازگشتم دیدم او نفس نمی‌کشد و فوت شده است. به خانه دوستم رفتم و بعد از سه روز دوباره بازگشتم و جسد و خانه را آتش زدم.
متهم پرونده بعد از بررسی بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. همچنین کارشناسان پزشکی قانونی بعد از بررسی وضعیت سلامت متهم به قتل نظر دادند که در سلامت روانی است و زمان جنایت جنون نداشته است.
در ادامه پدر و مادر دختربچه هم برای قاتل دخترشان تقاضای قصاص را مطرح کردند.
با گذشت 9 ماه از این جنایت هولناک و با تکمیل تحقیقات در دادسرا، پرونده به اتهام مباشرت در قتل عمدی، جنایت بر میت و به آتش کشیدن محل جنایت، به دادگاه ارسال شد تا به‌زودی محاکمه شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر