jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۸۵۷۸ ۲۹ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

# حق - راننده
یک راننده‌:
خیلی خوب ا ست که مسؤولان اسنپ به حقوق مسافر توجه ویژه‌ دارند و به شکایات آنها رسیدگی می‌کنند؛ اما از این طرف نیز راننده حق و حقوقی دارد که اسنپ نادیده می‌گیرد. از اسنپ می‌خواهم به شکایات ما نسبت به مسافران که بی‌احترامی می‌کنند نیز توجه کند. چرا اسنپ به راننده‌هایش اهمیت نمی‌دهد؟

# حقوق- بازنشستگان
امیرحمزه از کرج:
چرا بین حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری با بازنشستگان تامین اجتماعی تفاوت زیادی وجود دارد؟ دریافتی اندک بازنشستگان تامین اجتماعی کفاف هزینه‌های زندگی را نمی‌دهد؟

# شهر -زیبا
میروند از کرج:
اصول زیباسازی در استان البرز با وجود جمعیت زیاد و داشتن زمین‌های فراوان رعایت نشده است و متاسفانه با یک شهر زیبا در جوار پایتخت فاصله زیادی دارد.

# نابودی-محیط زیست
فتوحی از رشت:
تبدیل و تکه تکه شدن زمین‌های کشاورزی و باغ‌ها در شمال کشور ادامه دارد و تا چند سال دیگر نشانی از درخت در شهرهای شمالی دیده نمی‌شود.

#سطل- زباله
مختاری از تهران:
از شهرداری محترم درخواست می‌شود با توجه به هوای گرم تابستان، فاصله بین مدت زمان شست‌وشوی سطل‌های زباله را کاهش دهد تا از پخش شدن بوی تعفن در محلات جلوگیری شود.

#خودرو-انتظار
زهدی از تهران:
چرا خودروسازان نسبت به تحویل خودروهای ثبت‌نامی این همه تعلل می‌‌کنند؟ این درحالی است که همه روزه فروش به صورت تحویل فوری دارند.

# یارانه-ناچیز
ضرابی از تهران:
مبلغ فعلی یارانه، حداکثر جوابگوی یکی از قبوض انرژی است. درآمدهای حاصل از آزادسازی حامل‌های انرژی خرج چه کاری می‌شود؟ دولت محترم شفاف‌سازی کند.

#اتوبوس-تاخیر
فرجی از تهران:
ساعت 10 شب به بعد اتوبوس‌های تندرو خط علم‌وصنعت به خاوران با تاخیر 20دقیقه‌ای حرکت می‌کنند و باعث حجم زیاد مسافران می‌شود، البته بعد از این زمان اتوبوس‌های آماده به کار، اتوبوس‌های قدیمی و فرسوده هستند. با وجود اعتراض‌های چندباره مسؤولان این خط هیچ اقدامی بابت حل این مشکلات صورت ندادند.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر