jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۶۴۸۳   ۱۸ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پس از 4سال فرار قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر شد

«مولا» در دام

سرکرده باند قاچاقچیان موادمخدر شرق کشور بعد از چهار سال فرار توسط پلیس بازداشت شد.

سردار مجید شجاع، فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی به جام‌جم گفت: چهار سال پیش یکی از باندهای حرفه‌ای حمل و توزیع مواد مخدر که در شرق کشور فعالیت می‌کرد، متلاشی شد و ماموران اداره پلیس مواد مخدر خراسان‌جنوبی از دو نفر از اعضای این باند 285 کیلو تریاک در ایست و بازرسی در علی‌آباد شهرستان بیرجند کشف کردند.
وی افزود: از آن زمان سرکرده اصلی این باند معروف به «مولا» متواری شد و طبق اطلاعات پلیس او از کشور خارج شده و زندگی مخفیانه‌ای را آغاز کرده بود. جست‌وجوها در این باره ادامه داشت تا این‌که ماموران چندی پیش باخبر شدند که این مرد قاچاقچی وارد کشور شده است. این در حالی بود که ماموران مطلع شدند او پس از چند ماه استقرار در یکی از شهرهای مرکزی کشور به شهرستان زاهدان عزیمت کرده و فعالیت مجرمانه‌اش را از سر گرفته است. وی ادامه داد: ماموران با هماهنگی قضایی مخفیگاه او را زیر نظر گرفتند و با همکاری ماموران پلیس مواد مخدر استان خراسان‌جنوبی و پلیس مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، متهم در مخفیگاهش بازداشت شد. «مولا» متهم سابقه‌دار دستگیرشده، سرکردگی یکی از باندهای معروف حمل و توزیع مواد مخدر در شرق کشور را به‌عهده داشت و چند سال متواری بود که سرانجام بعد از چهار سال پلیس به فرار او پایان داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر