jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۵۸۲۴ ۱۵ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فرانکی دی یونگ، بازیکن ۲۱ ساله هلندی روز گذشته به‌طور رسمی به‌عنوان بازیکن بارسا معارفه شد. او در مراسم معارفه خود از حضور در بارسا و بازی کنار مسی ابراز خوشحالی کرد. به گزارش تلگراف، او در این زمینه گفت: از بچگی آرزو داشتم روزی بازیکن بارسلونا شوم و اینجا بازی کنم و خوشحالم به این هدف و رویا رسیدم. بی صبرانه منتظر هستم به زمین نیوکمپ برسیم و بتوانم برای تیم جدیدم بازی کنم. خیلی خوشحالم که این فرصت ایجاد شده است تا با لیونل مسی در یک تیم بازی کنم. من همیشه طرفدار مسی بودم و بازی‌های او را دنبال می‌کردم و او را الگوی خودم می‌دانم و خیلی هیجان زده هستم که حالا در کنار الگوی خودم بازی خواهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر