jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۲۱۵۸   ۲۷ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

از آن روزها بود که نیمی از افراد گروه حسابی درگیر صفحه امروز بودند و نیم‌دیگر هم رفته بودند در فکر فردا و کارهای روزهای آینده. شرایط جوری شده بود که فرصت داشتیم فکر فرداهای دیگر این هفته باشیم و چه اتفاقی از این بهتر... اما برایتان بگوییم ماجرا چه بود و چرا شرایط این‌طور شد.

آگهی، صفحه 12 را دربست از ما گرفت و صفحات 10 و 11 هم آگهی داشتند. خلاصه که محمدصادق علیزاده، همان دبیر همیشه در صحنه و فعال گروه کلی رفت و آمد و حرف زد که‌ای بابا! ما امروز ویژه‌نامه داریم و این دو صفحه را بدون آگهی لازم داریم. نتیجه اش هم شد این که آگهی‌ها را تقدیم کردیم به گروه دوست و همسایه‌مان سرویس رسانه، یعنی همان دوستان پرانرژی و فعالی که هر روز برایتان اخبار حوزه رادیو و تلویزیون را پوشش می‌دهند و کلی گزارش و سوژه دست اول تقدیمتان می‌کنند. خلاصه که این دو صفحه را از آگهی خالی کردیم و بچه‌ها سرگرم کار روی ویژه نامه امروز و نهایی کردن مطالبش شدند.
در دو صفحه 10 و 11 همکارانمان رفته اند سراغ موسسه فرهنگی و رسانه‌ای اوج. نام این موسسه چند سالی است خیلی شنیده می‌شود و در عرصه‌های مختلف هنری و فرهنگی فعالیت‌هایی داشته که برخی از آنها موفق بوده‌اند و برخی هم در حد متوسط پیش رفته‌اند، اما در کل می‌توانیم بگوییم اوج، کارنامه قابل قبولی داشته است. این اظهارنظر ما اما موجب نشده وارد گفت‌وگو و اظهار نظرهای چالشی با اوج نشویم. به همین منظور علیزاده، دبیر گروه که ابتدای مطلب هم ذکر خیرش رفت گفت‌وگوی صریح و بی‌پرده جام‌جم با یکی از مسؤولان سازمان هنری و رسانه‌ای اوج انجام داده که می‌توانید بخوانیدش و ببینید چه کرده است.
البته کار صفحه به همین یک مطلب ختم نمی‌شود و همان‌طور که گفتیم یک ویژه‌نامه مفصل است. ورق بزنید و ببینید در این صفحه‌ها چه کرده‌ایم.
در همین صفحه هم ساناز قنبری خبرنگار گروه سینما که در مهربانی و آرامش هم زبانزد است و همیشه حواسش به بزرگ ترهای سینماست، تصمیم گرفته برود سراغ آنها که روزی روزگاری نه‌چندان دور در سینما، تئاتر و تلویزیون نقش پررنگی داشته اند و حالا مدتی از آنها بی‌خبریم یا حضوری کمرنگ دارند.
او امروز رفته سراغ سیامک اطلسی تا ببیند این بازیگر در چه حال است و چه می‌کند. روزهایش دور از صحنه سینما چگونه می‌گذرد و زندگی‌اش حالا چه ریتمی دارد. خب... بعد از سال‌ها حضور پررنگ، حتما حالا و در سایه کم کاری‌اش ریتم زندگی برای او که با هنر زیسته، حتما تفاوت‌هایی پیدا کرده است. بخوانید و ببینید بازیگر پیشکوست به قنبری چه گفته و چه نگاهی به شرایط امروز سینما دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر