jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۱۲۱۰۹۸۷ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

این هفته سراغ پدر و مادر سه قلوهای افغان رفتیم که فرزندانشان با سقوط در کانال آب تا یک قدمی مرگ رفتند. اهالی محل که در صف نانوایی بودند ، با دیدن صحنه دست و پا زدن سه کودک به کمک آنها رفته و نجاتشان دادند.

در صفحه خانواده هم صحبت های زوجی منتشر شده که دادخواستی عجیب برای طلاق مطرح می کنند. مرد که از خرید بدون پول خانواده همسرش از مغازه
شیرینی فروشی اش خسته شده بود، دادخواست طلاق داد. نقشه یک زندانی برای فرار از مجازات قصاص هم با تیزهوشی بازپرس ناکام ماند. بازپرس جنایی در خاطره ای به تشریح این ماجرا پرداخته است.
در این هفته حکم دو پسر که در به خاطر آزار زنان خانه دار به اعدام محکوم شده بود ، اجرا شد. به شما توصیه می کنیم
فوق العاده این هفته را از دست ندهید . ماجرای مرگ کودکان زوج سرایدار معمایی پیچیده بود که سال 1357 در تهران مطرح شد. در صفحه آخر هم با مجرمی مصاحبه کرده ایم که انگیزه مالی ندارد و به خاطر هیجان مرتکب جرم می شود.
تلاش کردیم این هفته با مطالب متنوع ، ضمیمه ای جذاب و خواندنی را پیش روی شما قرار دهیم. از شما همراهان همیشگی تپش هم می خواهیم با نظرات خود ما را در بهتر شدن تپش یاری کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر