jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۵۹۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

«شیوع زد» اکشن دلهره‌آوری است که زامبی‌ها را در راس ماجراهایش دارد. وزلی اسنایپز، بازیگر جنجالی چند دهه اخیر سینما، بازیگر نقش اصلی و یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم است.

داستان فیلم بر یک تیم ویژه دو نفره عملیات تمرکز می‌کند که در یک مدرسه بزرگ باید به دنبال مردی ناشناس بگردند که حامل ویروس زامبی‌هاست. برای کارگردانی این اکشن دلهره‌آور، کریس بروستر انتخاب شده است. او یک بدلکار قدیمی است که با تعداد زیادی از محصولات اکشن سینما همکاری داشته است.
تهیه‌کننندگان فیلم قصد دارند کلید فیلمبرداری آن را اواسط فصل تابستان پیش رو بزنند. کل صحنه‌های شیوع زد در مینه‌سوتا فیلمبرداری خواهد شد. بازیگر نقش مقابل اسنایپز هنوز انتخاب نشده است. از اسنایپز به‌زودی «نام من دولمیت است» روی پرده سینماها می‌رود. ادی مورفی هم در این محصول شبکه نتفلیکس بازی دارد. / اسکرین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر