jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۹۵۹۷   ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سومین قسمت اکشن دلهره‌آور «جان ویک»، به موفق‌ترین قسمت این مجموعه تبدیل شده است. فروش ده روز اول فیلم در سطح جهانی (آمریکا و بقیه کشورهای دنیا) به 180 میلیون دلار رسید و با این رقم فروش، جان ویک‌ها دست به یک رکوردشکنی زدند.

فروش کلی جهانی قسمت دوم، نزدیک 172 میلیون دلار شد. قسمت اول هم با یک فروش جهانی 89 میلیون دلاری، به نمایش عمومی خود خاتمه داد.
قسمت سوم فیلم در حالی موفق به کسب رقم کلی فروش قسمت دوم شده، که نمایش عمومی موفقیت‌آمیز آن همچنان ادامه دارد. فروش سه روز آخر هفته قبل جان ویک 3 در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا، 25 میلیون دلار بود. تحلیلگران اقتصادی سینما پیش‌بینی فروش کلی جهانی 250 تا 280 میلیون دلاری برای جان ویک 3 می‌کنند. کیانو ریوز با بازی در نقش شخصیت جان ویک، در سومین قسمت این مجموعه راهی مقابله با یک گروه تروریستی خطرناک بین‌المللی می‌شود. او در شهر نیویورک مجبور به مبارزه با آدمکش‌های بی‌رحمی می‌شود که قصد جانش را کرده‌اند. هالی بری و آنجلیکا هیوستن بازیگرانی هستند که در قسمت سوم، به جمع بازیگران قبلی پیوسته‌اند. / باکس آفیس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها