jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۵۹۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سومین قسمت اکشن دلهره‌آور «جان ویک»، به موفق‌ترین قسمت این مجموعه تبدیل شده است. فروش ده روز اول فیلم در سطح جهانی (آمریکا و بقیه کشورهای دنیا) به 180 میلیون دلار رسید و با این رقم فروش، جان ویک‌ها دست به یک رکوردشکنی زدند.

فروش کلی جهانی قسمت دوم، نزدیک 172 میلیون دلار شد. قسمت اول هم با یک فروش جهانی 89 میلیون دلاری، به نمایش عمومی خود خاتمه داد.
قسمت سوم فیلم در حالی موفق به کسب رقم کلی فروش قسمت دوم شده، که نمایش عمومی موفقیت‌آمیز آن همچنان ادامه دارد. فروش سه روز آخر هفته قبل جان ویک 3 در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا، 25 میلیون دلار بود. تحلیلگران اقتصادی سینما پیش‌بینی فروش کلی جهانی 250 تا 280 میلیون دلاری برای جان ویک 3 می‌کنند. کیانو ریوز با بازی در نقش شخصیت جان ویک، در سومین قسمت این مجموعه راهی مقابله با یک گروه تروریستی خطرناک بین‌المللی می‌شود. او در شهر نیویورک مجبور به مبارزه با آدمکش‌های بی‌رحمی می‌شود که قصد جانش را کرده‌اند. هالی بری و آنجلیکا هیوستن بازیگرانی هستند که در قسمت سوم، به جمع بازیگران قبلی پیوسته‌اند. / باکس آفیس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر