بودیمیر: کلید صعود را به دست گرفتیم

ماریو بودیمیر تنها چند ماه است که به پرسپولیس اضافه شده و با این حال، به یکی از بازیکنان مهم تیم بدل شده است.
کد خبر: ۱۲۰۰۶۹۱

این بازیکن کروات که کم‌صحبت و کم‌حاشیه به نظر می‌رسد، در مورد شرایط خودش گفت: «با علاقه و انگیزه فراوانی تمرین و بازی می‌کنم و امیدوارم بتوانم مهره موثری در تیم باشم. من کاری را انجام می‌دهم که کادر فنی می‌خواهد. مطمئنا بازی کردن در تیمی مثل پرسپولیس که میلیون‌ها تماشاگر و هوادار دارد، برای هر بازیکنی سخت است ولی ما باید هر روز به پیشرفت‌مان ادامه بدهیم.»
او در خصوص برتری سرخپوشان مقابل الاهلی عربستان اضافه کرد: «می‌دانستیم تیم سختی پیش روی ماست، به همین خاطر با دوندگی زیاد و پرسینگ مناسب در نیمه اول، بازی را در دست گرفتیم و در نیمه دوم، کار را تمام کردیم. این سه امتیاز در بهترین شرایط ممکن به دست آمد و حالا کلید صعود را به دست گرفته‌ایم. من نسبت به صعود از این گروه بسیار خوشبین و امیدوارم.»
بودیمیر در نهایت گفت: «روزهای خوب و شیرینی در آینده برای پرسپولیس وجود دارد. با تیم خوب و بازیکنان قدرتمندی که داریم، می‌توانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم. پرسپولیس دو فصل پیاپی به قهرمانی لیگ رسیده و باز هم می‌تواند این اتفاق رخ بدهد. بازیکنان ما از انگیزه‌های فوق‌العاده‌ای بهره می‌برند و با این‌که مصدومیت‌ها در تیم مان زیاد شده و از سوی دیگر، با فشردگی بازی، تمرین و مسافرت مواجه هستیم اما همه می‌خواهند به موفقیت برسند و از این‌رو، هر کسی بیشتر از توانش زحمت می‌کشد. مطمئنا با هر پیروزی که به دست می‌آوریم، هواداران را بیشتر از قبل شاد و خوشحال می‌کنیم و اصلا کار ما در پرسپولیس همین است.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها