jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۷۰۵۲   ۲۱ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری دزدان آجیل و دارو در جریان تحقیقات کارآگاهان پلیس خبر داد.

سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح عملیات پلیس برای دستگیری دزدان آجیل و دارو به جام‌جم گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد از داروخانه‌های شهر کرج در نیمه‌های شب به روش تخریب قفل، پیگیری‌های ویژه برای شناسایی سارقان در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.در بررسی‌های اولیه ماموران مشخص شد که به همین شیوه سرقت‌هایی از داروخانه‌های تهران هم انجام شده است.
وی افزود: اقدامات گسترده برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد تا این که در نهایت اعضای باند سارقان مغازه و داروخانه که سوابق متعدد کیفری داشتند شناسایی و اقامتگاه آنها در یکی از شهرهای شمالی ردزنی شد.ماموران با دریافت نیابت قضایی به این شهر اعزام شدند و در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را در خانه اجاره‌ای دستگیر و در بازرسی از آنجا مقدار زیادی آجیل، برنج، شکلات، انواع دستگاه‌های پزشکی و دارو کشف کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: متهمان دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی استان البرز به جرم خود مبنی بر ۲۰ فقره سرقت از مغازه‌های خشکبار فروشی و داروخانه‌ها در کرج، تهران و شهرهای شمالی اعتراف کردند.
سرهنگ نادربیگی با بیان این‌که ارزش اموال سرقتی بیش از ۴۰میلیارد ریال برآورد شده، گفت: با دستور دادستان استان البرز، تصاویر سارقان بدون پوشش منتشر شد تا چنانچه شهروندان با این شیوه مورد سرقت قرار گرفته‌اند برای اعلام شکایت به آدرس کرج، میدان طالقانی، ابتدای بلوار تعاون، پلیس آگاهی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر