Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۹۶۴۴۹ ۱۸ اسفند ۱۳۹۷  |  ۱۸:۱۰

رئیس کلانتری ستارخان:

فروشنده زیاده خواه دستگیر شد

رئیس کلانتری ستارخان گفت: متهمی که از مشتریان خود مبالغ بیشتری از اجرت کار تقاضا می‌کرد با تلاش مأموران دستگیر شد.

فروشنده زیاده خواه دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ علیرضا شعبانپور در توضیح این خبر اظهار کرد: اواخر آذرماه امسال وقوع یک درگیری در منطقه طرشت به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اعلام شد که نزدیک‌ترین واحد گشت انتظامی کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شد.

رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان افزود: با حضور مأموران در محل، شاکی که آثار ضرب و شتم در روی بدن وی مشاهده می‌شد به مأموران گفت: خودرو بنده در اتوبان تهران – کرج دچار نقص فنی شد؛ در همین زمان خودرویی که تعمیرگاه سیار بود به خودرویم نزدیک و راننده آن با چرب زبانی مدعی شد که مهارت تعمیر خودرو ام را دارد و شروع به تعمیر خودرو کرد. پس از مدتی گفت: خودرو نیاز به تعمیرات اساسی دارد و باید به تعمیرگاه وی که در منطقه طرشت است، منتقل شود لذا خودرو را به کمک این شخص به تعمیرگاهی در طرشت منتقل کردم و قرار بر این شد که با پرداخت بیعانه، امروز با تکمیل پرداخت الباقی دستمزد، خودرو را تحویل بگیرم.

شاکی ادامه داد: با مراجعه به محل، متهم مدعی مبالغی بیش از قیمت توافق فی‌مابین شد؛ وقتی به او اعتراض کردم، ناگهان با سلاح سرد که داخل مغازه بود و با کمک کارگرهای داخل تعمیرگاه شروع به ضرب و شتم من کردند.

با طرح شکایت شاکی، پرونده‌ای مقدماتی در این خصوص در کلانتری تشکیل و تیمی از مأموران کلانتری مسئولیت تحقیقات در این پرونده را بر عهده گرفتند.

همزمان با آغاز رسیدگی به این پرونده، چند پرونده مشابه دیگری به این کلانتری ارجاع شد که در آن شکات اظهار داشته بودند توسط مالک تعمیرگاه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند لذا موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و مشخص شد این فرد با اجاره کردن یک گاراژ، رانندگان خودرو را در اتوبان تهران – کرج با چرب زبانی اغفال می‌کند.

سرهنگ شعبانپور با اشاره به اینکه متهم در یک عملیات ضربتی در صبح روز پنجشنبه شانزدهم اسفند ماه جاری دستگیر شد، عنوان داشت: در بررسی سوابق متهم مشخص شد وی از مجرمین سابقه دار است و در بازرسی صورت گرفته از محل گاراژ یک قبضه سلاح سرد، یک قبضه سلاح گرم، ۱۰ فقره کامپیوتر خودروی‌های سواری مسروقه کشف شد و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهم در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر