jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۹۶۹ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

#دوباره_تورم
شمس از تهران:
دوباره شاهد افزایش قیمت کالا و اجناس مخصوصا مایحتاج ضروری مردم در بازار هستیم که در ماه‌های اخیر چندین برابر شده و مسؤولان و دولت اقدامی بابت کنترل قیمت‌ها صورت ندادند.

# لوازم_یدکی
رزاقی از قم:
وقتی که طرح پیش‌فروش خودرو از سوی کارخانه‌ها اعلام می‌شود خود‌به‌خود افزایش شدید قیمت تمامی خودروها صورت می‌گیرد.
با این اوصاف قیمت لوازم یدکی نیز چندبرابر شده و این موارد مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.

# دولت_وعده
سرافراز از تهران:
با توزیع گوشت گرم و سرد چه در بالای شهر و جنوب شهر قیمت آن کاهش نیافته و هر روز بدتر از روزهای قبل ادامه پیدا می‌کند، البته واردات دام زنده نیز به ندرت صورت گرفت و دولت عملا به وعده‌های خود عمل نکرد.

# خشکبار_پر
الهیاری از تهران:
قیمت گزاف خشکبار و میوه نشان‌دهنده این است که اقدامی برای ثبات بازار و کاهش آن نشده و خشکبار از سفره‌های مردم رو به فراموشی است.

# وام_ مسکن
خسروی از کرج:
دولت اخیرا اقدام به پرداخت وامی کلان به خودروسازان و قطعه‌سازان کرد، این درحالی است که هیچ اقدامی بابت افزایش وام مسکن صورت نداده است.

# تهران_ عید
شاهرودی از تهران:
با نزدیک شدن سال جدید و تسویه حساب شهرداری با کسبه و مردم نسبت به دریافت عوارض و... امیدوارم کمی به ظاهر سطح شهر تهران رسیدگی شود.

# تقاطع_ خطر
چمنی از تهران:
در تقاطع رسالت - فرجام به علت وجود چراغ چشمک زن و با توجه به حجم زیاد تردد، هر روز شاهد تصادفاتی هستیم.

# خیابان_ ترافیک
شجری از تهران:
خیابان احسان واقع در خیابان زهدی تهرانپارس آسفالتی نامناسب دارد و حضور وانت‌بارها نیز که در کنار خیابان اقدام به فروش میوه می‌کنند باعث کندی رفت و آمد شده است.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر