jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۲۲۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اینتر در آغاز هفته بیست و ششم رقابت‌های سری A بازی خود مقابل کالیاری را با نتیجه 2 بر یک باخت تا زنگ خطر برای اسپالتی به صدا در آید.

به گزارش مدیاست، اسپالتی بعد از این شکست طعنه‌هایی به ایکاردی، مهاجم سکونشین تیمش زد. سرمربی اینتر در این باره، گفت: من برای موفقیت اینتر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرم. عشق خود را به اینتر باید در میدان نشان داد نه بیرون از آن. هر بازیکنی برای موفقیت تیمش باید در هر پستی آماده بازی کردن باشد.
از سوی دیگر، این باخت موجب شد تا شایعات در مورد جانشینی او مطرح شود. گفته می‌شود ژوزه مورینیو به دلیل محبوبیت بین طرفداران اینتر از گزینه‌های محتمل در این زمینه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر