jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۴۲۵۰   ۰۷ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

#گرانی - بازار
رضایی - تهران
با این‌که مسؤولان دائم از ثبات در بازار می‌گویند و این‌که ستاد تنظیم بازار نظارت‌های گسترده‌ای دارد، ولی متاسفانه شاهدیم که اجناس دائما قیمت‌هایی نجومی به خود می‌گیرند و هیچ خبری از نظارت نیست، تازه اجناسی که ریشه دولتی دارند هم افزایش چند برابری دارند.

# تورم - بی‌نهایت
رحمانی - شهریار
با وجود گرانی‌های بی‌سابقه در چند ماه اخیر که معیشت کارگران، کارمندان و بازنشستگان را به‌سختی زیادی انداخته است، ولی مسؤولان به‌گونه‌ای از افزایش حقوق 20درصدی در سال آینده یاد می‌کنند که انگار برای کارگران واقعا کار بزرگی انجام داده‌اند. این 20 درصد در مقابل گرانی‌های اخیر نه‌تنها زیاد نیست، بلکه خیلی هم کم است.

#قیمت - خودرو
رحیمی - اسلامشهر
شرکت‌های خودروساز زمانی که قیمت دلار به 18هزار تومان رسیده بود، قیمت پیشنهادی‌شان برای پراید 31 میلیون تومان بود چه شده است الان که دلار در حدود13هزار تومان است، قیمت‌ 45 میلیونی برای پراید در نظر گرفته شده است.

#چاله ـــ‌ چوله
محمدی از تهران:
آسفالت خیابان خاوران به میدان خراسان بسیار نامناسب و پر از چاله است و نیاز به رسیدگی دارد.

# متر وی جوادیه- خط 3
جعفری - تهران
ایستگاه متروی جوادیه بین خطوط راه‌آهن قرار گرفته و دسترسی به آن خیلی مشکل است، به طوری که اهالی جوادیه ترجیح می‌دهند که به ایستگاه راه‌آهن که دورتر است و دسترسی بهتری دارد، بروند. لطفا در جانمایی ایستگاه‌های مترو دقت بیشتری شود تا ایستگاه‌هایی که با هزینه‌‌های کلان احداث می‌شود، بی‌مسافر نمانند.

#تجمع - موتورها
یک شهروند از تهران:
تقاطع خیابان خیام و فیاض‌بخش به علت وجود خروجی مترو ایستگاه امام خمینی(ره) و همچنین رفت‌وآمد خودروها و موتورسیکلت‌ها درحوالی بازار بسیار شلوغ و پررفت و آمد است.
همین موضوع باعث شده تا در طول هفته همواره شاهد تصادفات فوتــــــــــــــی و جــــرحی در این تقاطع باشیم. این مشکل را بارها با سامانه 137 شهرداری در میان گذاشته‌ایم و خواستار ایمن سازی این تقاطع شده، اما هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر