jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۱۷۸۰ ۱۳ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

شایعه در تبریز

استوکس برمی‌گردد

احتمال بازگشت بازیکن ایرلندی به جمع شاگردان محمد تقوی وجود دارد. آنتونی استوکس در حالی هفته گذشته بدون خداحافظی تبریز را به مقصد کشور محل زندگی خود ترک کرد که خبرهایی از احتمال بازگشت این بازیکن به جمع شاگردان محمد تقوی منتشر شده است.

شنیده می‌شود پدر این مهاجم ایرلندی تماسی با سرمربی تیم تراکتورسازی داشته و از وی درخواست کرده است تا نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر منتظر احتمال بازگشت موتور گلزنی دیدار‌های گذشته این تیم به تبریز باشند. به نظر می‌رسد آنتونی استوکس مشکلاتی را در کشور محل زندگی خود دارد که به‌دنبال برطرف کردن آنهاست که البته این بازیکن در گذشته نیز سابقه زیادی درخصوص جدایی بدون خداحافظی از تیم‌ها داشته است. باید منتظر ماند و دید آیا موتور گلزنی تراکتورسازی به تبریز باز می‌گردد یا مدیران این باشگاه به‌دنبال جذب مهاجم خارجی دیگری خواهند رفت؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر