jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۸۸۰۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# شهرک ـــ برهوت
مطلبی از ورامین:
شهرک نظامی جاده ورامین امکانات اولیه شهری مانند داروخانه شبانه و درمانگاه شبانه‌روزی ندارد و همچنین جولان سگ‌های بی‌صاحب در این محله باعث رعب و وحشت مردم شده است.

# شهرک ـــ دلهره
صدرالدین از تهران:
جمع شدن کارتن‌خواب‌ها در شهرک بعثت در خیابان شهید مطهری و روشن کردن آتش علاوه بر آلوده کردن محیط، باعث رفت وآمد شهروندان همراه با ترس شده است.

# دولت ـــ تبعیض
جمعی از شهروندان:
مگر دولت به تمامی کارمندان و بازنشستگان خود سبد حمایتی کالا را نداد که برای کارگران شرط و شروط درآمدی می‌گذارد؟ متاسفانه دولت مانند همیشه تبعیض زیادی بین مردم می‌گذارد.

# طرح ـــ درآمد
قربانی از تهران:
طرح‌های شهردار تهران برای پولی شدن تونل، اتوبان و.. که با سکوت شورای محترم شهر همراه است هدفی جز منبع درآمد برای ایشان نیست و هیچ کمکی به شهر تهران در راستای کاهش ترافیک و آلودگی نمی‌کند.

# حذف ـــ سفره
حسنی از زنجان:
گوشت قرمز نیز مثل محصولات اصل و تولید ایرانی مانند خاویار، پسته و.. که در این آب و خاک به‌دست می‌آید از سفره ایرانی‌ها حذف شده است و با قاچاق گسترده به کام خارجیان شیرین شده است.

# یارانه -دوچرخه
حاتمی از مشهد:
چرا دولت هیچ اقدامی بابت کاهش قیمت یا افزایش یارانه دوچرخه و موتوربرقی که مناسب شهرهای بزرگ است، نمی‌کند؟

# کمبود - تاکسی
ابراهیمی از پردیس:
با وجود ساخت و آماده شدن پایانه کلاهدوز که با هدف جابه‌جایی مسافران به شهرهای شرقی تهران صورت گرفته است، ولی هیچ تاکسی‌ای در این محدوده مشاهده نمی‌شود. چرا؟

# قاچاق -پوشاک
مقدم از رشت:
با وجود ممنوعیت واردات پوشاک به منظور حمایت از تولید داخلی، ولی روز به روز قاچاق پوشاک از مناطق مرزی افزایش پیدا می‌کند و واحدهای تولیدی در حال تعطیلی هستند.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر