jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۸۳۶۱   ۲۴ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

برنامه « شاهد» به بررسی زندگی شهید مدافع حرم، محمود تقی‌پور می‌پردازد. به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، برنامه شاهد از امروز با معرفی شهید مدافع حرم، محمود ‌تقی‌پور روی آنتن می‌رود. حجت‌الاسلام میرزا محمود تقی‌پور که از سال 95 به سوریه اعزام شده بود مورخ 21 آبان 96 مصادف با ظهر روز اربعین در حومه دیرالزور بر اثر تله انفجاری دشمنان اسلام به فیض عظیم شهادت نائل آمد. رادیو معارف تلاش دارد در این برنامه از زوایه‌ای تازه به زندگی شهدا بپردازد تا برای شنوندگان شنیدنی باشد. همچنین روحانی شهید مدافع حرم حجت الاسلام تقی پور به دلیل شهادت در روز اربعین به «شهید اربعین» معروف شده است. برنامه شاهد به همت گروه معارف، فرهنگ وجامعه طراحی و تولید می‌شودکه تهیه و سردبیری این برنامه را محمد حسین آزما به عهده دارد. این برنامه شنبه تا پنجشنبه ساعت 11 از امواج فضیلت و فطرت پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر