jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۷۶۱۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بعد از 12 سال قرار است جشنواره سراسری طنز «چرند و پرند» دوباره برگزار شود. این خبر را ایسنا منتشر کرده و نوشته که کرمان، شهرستان ارگ جدید بم در تاریخ 16 و 17 اسفند و همزمان با ایامی که دهخدا از دنیا رفته میزبان این جشنواره خواهد بود و آخرین مهلت ارسال آثار به «چرند و پرند» 20 دی‌ اعلام شده است. همزمان با این جشنواره نمایشگاه کاریکاتور نیز 10 تا 17 اسفند برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر