jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۶۷۵۸   ۰۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# تاخیر-اتوبوس
مشایخی از تهران:
تاخیر در حرکت و فاصله زمانی اتوبوس‌های خط والفجر - شهدا در منطقه 15 تهران مخصوصا صبح‌ها باعث ازدحام مسافران می‌شود.

# جیب-مردم
خزایی از ورامین:
چرا جریمه تاخیر در ساخت مسکن مهر را که کوتاهی از دولت و پیمانکاران بود مردم باید بپردازند؟ به نظر می‌رسد دیواری کوتاه‌تر از مردم پیدا نمی‌شود.

# تورم -سنگین
طیار از بابل:
حذف نرخ تورم و کالاها در سایت بانک مرکزی نشان‌دهنده کذب بودن آمارهای قبلی این بانک و تورمی بسیار سنگین‌تر از نرخ اعلام شده توسط دولت است.

# بلیت -الکترونیک
زندی از تهران:
دستگاه الکترونیکی شارژ بلیت ایستگاه متروی میرداماد بیشتر اوقات با کندی همراه بوده و بعد از چند دقیقه اخطار عملیات ناموفق می‌دهد.

# خودرو- دولت
روشنی از تهران:
در دو مرحله از سال خودروسازان خودرو را با حمایت دولت گران کردند و فقط از منافع خود حرف زدند، این درحالی است که هیچ نگاهی به قدرت خرید مردم صورت نگرفت.

# وام- ازدواج
رستگار از تهران:
دولت به بهانه گرانی و تسریع در روند ازدواج، افزایش ده میلیون تومانی وام ازدواج را به مجلس ارائه کرد، درحالی که هیچ فکری به حال بعد از ازدواج جوانان مانند مسکن نکرده است و این امر باعث صدمه به خانواده‌ها می‌شود. چرا هیچ اقدامی بابت افزایش وام مسکن یا سود این وام صورت نمی‌گیرد؟

جوابیه

در پی درج پیامی در 19 دی 1397 با عنوان «مترو ـ کجایی» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از مسافران گرامی، به اطلاع می‌رساند در مورخ 17 دی ماه مشکل فنی در خط 4 به اختلال ترافیک و توقف قطارها در برخی ایستگاه‌های میانی منجر شد. لازم به توضیح است که به دلیل مشکل پیش‌آمده اعزام‌های 7:42 و 7:50 از مبدا ایستگاه شهید کلاهدوز و اعزام‌های 7:48 و 8 از مبدا ایستگاه ارم سبز لغو شدند.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر