jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۹۸۸ ۱۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

خبرهایی از استعفای قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت دولت حسن روحانی به گوش می‌رسید و گمانه‌هایی حتی برای جایگزین وی مطرح می‌شد. اما روشن نبود که اصرار روابط عمومی وزارتخانه برای تکذیب و پوشاندن آن چیست.


حالا دیروز روزنامه شرق با انتشار تصویری از وزیر بهداشت نوشته: «مواجهه روحانی با یک استعفای علنی» این روزنامه نقلی از وزیر بهداشت در شورای معاونان وزارتخانه را به عنوان روتیتر انتخاب کرده که نشان می‌دهد تنش میان وزیر بهداشت و احتمالا رئیس‌جمهور بسیار عمیق است. تنشی که سبب شد امروز به تیتر یک این روزنامه تبدیل شود.
از نکات جالب توجه در صفحه اول روزنامه شرق این بود که 12 تیتر در این صفحه خودنمایی می‌کرد که از این بین فقط 4 تیتر دارای «فعل» بود در حالی که گفته می‌شود تیتر بهتر است دارای فعل باشد و خب این روزنامه فقط یک‌سوم تیترهایش دارای فعل بود در حالی که از سه تیتر اصلی این روزنامه هیچکدام تیتر نداشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر