jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۳۷۳۱ ۲۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تیری آنری به‌دنبال این است که تیمش را در نیم فصل دوم تقویت کند. بعد از خریدن سسک فابرگاس از چلسی، آنری به‌دنبال آن است یک بازیکن دیگر از آبی‌های لندن را به موناکو ببرد. بنا به گزارش روزنامه اکیپ، این مربی فرانسوی علاقه‌مند است با میشی باتشوایی همکاری کند. باتشو بازیکن قرضی آبی‌پوشان به والنسیاست و به احتمال زیاد نیم فصل دوم تیم اسپانیایی را ترک می‌کند. در این ارتباط آنری اظهار کرد: با باتشوایی در بلژیک دیدار کردم. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. او بازیکنی است که در فهرست ماست. در تلاشیم با او به توافق برسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر