jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۰۸۲۳   ۰۴ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# ولیعصر _ ترافیک

جمعی از ساکنان خیابان سعیدی:

با توجه به ممنوع بودن ورود خودروها به خیابان رحیمی و عاطفی از ولیعصر و یکطرفه بودن آنها، تمام بار ترافیکی تقاطع اسفندیار شامل نیایش و ولیعصر متوجه خیابان سعیدی شده است. نتیجه این تصمیم، ترافیک سنگین و آلودگی شدید هوا و صوتی کوچه سعیدی است. به طوری که از بامداد تا پاسی از شب به صورت مداوم ترافیک ماشینها از ابتدای سعیدی از ولیعصر تا ماندلا وجود دارد.

# یارانه _ ارز

صفری ازگرمسار:

چرا دولت با وجود افزایش درآمد از حذف یارانهها و گران کردن ارز، یارانه شهروندان را افزایش نمیدهد؟ انرژی هر ساله گران میشود ولی خبری از افزایش یارانه نیست.

# احتکار _ مواد اولیه

ایرجی از اراک:

از قوه قضاییه درخواست میشود همانطور که با اخلالگران ارز و سکه برخورد کرد با احتکارکنندگان مواد اولیه و کالاها هم که سعی در برهم زدن اوضاع اقتصادی دارند، برخورد جدی کند.

# برنده _ قلابی

کلیایی از دامغان:

برخی تولیدکنندگان داخلی پوشاک با چسباندن مارک خارجی روی البسه و افزایش قیمت کالاها به بهانه خارجی بودن، سعی در فریب مردم دارند. امیدوارم با این افراد برخوردی قاطع شود.

# جگر _ دستفروش

بشارتی از تهران:

دستفروشان مواد غذایی که در کنار خیابانها جگر، دل و قلوه میفروشند، با توجه به نداشتن مجوز بهداشت، با جان مردم بازی میکنند.

# قیمت _خودرو

نشاطی از تهران:

دولت مانند همیشه در مقابل زیاده خواهی خودروسازان و سودجویی دلالان نتوانست از حق مردم دفاع کند و به نظر میرسد خیلی زود شاهد افزایش قیمت خودرو باشیم.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

جوابیه

در پی درج پیامی در 21 آذر 1397 با عنوان «باران - مترو» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بینالملل متروی تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از مسافران محترم ایستگاه متروی میدان محمدیه، محل آبریزش در این ایستگاه شناسایی و در دستور کار عایقبندی قرار دارد و بهزودی این مشکل برطرف خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر