jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۸۵۴۱   ۱۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۰

طرفدار استقلال هستید یا پرسپولیس؟ برای منچستریونایتد هورا می‌کشید یا دل به ستاره‌های رئال، بارسا و یوونتوس بسته‌اید؟ اگر هر کدام از این تیم‌ها یا هر تیم دیگری، باشگاه محبوب شماست، اپلیکیشن All Football را که یک ابزار کارآمد برای فوتبالی‌ها به حساب می‌آید، از دست ندهید.

در اپلیکیشن All Football در اولین قدم باید باشگاه محبوب خود را انتخاب کنید. سپس تمام اخبار، اطلاعات و هر چیزی را که مربوط به تیم شماست، میتوانید در بخش اصلی اپ دنبال کنید. علاوه بر این، آمار تمام بازیکنان همه تیمهای لیگهای جهان و تیمهای ملی در این اپلیکیشن قابل دسترسی است؛ بهطوری که میتوانید از مهدی قائدی 19 ساله استقلال تا جاگیلکا مدافع 27 ساله باشگاه اورتون را به بهترین شکل ممکن دنبال کرده و آمار تعداد بازیها، تعداد گل زده، پاس گل و حتی کارتهای زرد و قرمز آنها را مشاهده کنید. همچنین نتیجه زنده همه بازیها، جدول لیگها و گزارش زنده بازی نیز در این اپ قابل دسترس است و براحتی میتوانید آنها را دنبال کنید.

یک داستان تعاملی

شرکت بازیسازی فارسیزبان مدریک که با تولید بازیهای مختلف به یکی از شناخته شدهترین شرکتهای بازیسازی ایرانی در بخش موبایل تبدیل شده، در جدیدترین تجربه خود سراغ یک چالش متفاوت رفته است: داستان تعاملی؛ ژانری از بازی که در میان بازیهای خارجی از محبوبیت قابل قبولی برخوردار است. در این نوع بازی، شما با تصمیمگیریهایتان مسیر داستانی بازی را تعیین میکنید و در واقع شما هستید که خط اصلی داستان را رقم میزنید. بازی شهرزاد قصهگوی شرکت مدریک در حال حاضر در ژانرهای مختلفی مانند عاشقانه، فانتزی، معمایی و کمدی، داستانهای مختلفی را برایتان درنظر گرفته است. شما باید در نقش شخصیت اول داستان وارد یکی از این ماجراها شوید و با تصمیمهای خود یک سرنوشت جدید برای او خلق کنید. شهرزاد قصهگو محتوای اختصاصی، ظاهر گرافیکی خوب و طرحهای قابل قبولی دارد و به عنوان اولین داستان تعاملی فارسیزبان میتواند بازی جالب و جذابی از آب دربیاید.

جولان نینتندو روی موبایل

شرکت نینتندو که در ایران به دلیل کنسولهای بازی خاطرهانگیزش محبوبیت زیادی دارد، بار دیگر با یک عنوان هیجانانگیز جدید به دنیای موبایل آمده است. این شرکت ژاپنی که ابتدا علاقه چندانی به صنعت موبایل نشان نداده بود، با عرضه محصولات موفقی مثل Super Mario Run و پوکمان گو، نشان داد میتواند در این بخش هم بسیار موفق باشد.

حالا بازی جدید این شرکت با نام Dragalia Lost بتازگی عرضه شده که طراحی آن کاملا به سبک ژاپنی است. در این بازی شما به عنوان آخرین فرزند پادشاه وظیفه دارید از سرزمین خود دفاع کنید، سرزمینی که به دلیل حضور سنگهای قدرت سالهاست در برابر نیروهای بد محافظت میشود، اما حالا با ضعیف شدن یکی از سنگها امنیت آن به خطر افتاده است. این بازی یک داستان دوستداشتنی با جزئیات زیاد دارد که حسابی درگیرتان میکند.

دروازه دولت الکترونیک

سالهاست نام دولت الکترونیک، پیشخوان دولت و عباراتی از این دست به گوش ما میرسد، اما تا به حال بیشتر از چند وبسایت و دفترهای فیزیکی در سطح شهر که چندان هم ربطی به دولت الکترونیک ندارند، نمود بیرونی دیگری نداشته و درواقع اپلیکیشنها به این عرصه پا نگذاشتهاند. حالا با بازگشت کارتهای سوخت، اپلیکیشن رسمی دولت برای اولینبار وظیفه انجام ثبتنام آن را برعهده گرفته است؛ اپلیکیشنی که استعلام کارت سوخت اولین وظیفه آن است و در آینده وظایف پیچیدهتری را قبول خواهد کرد. در حال حاضر اپلیکیشن دولت با ظاهری قابل قبول و عملکردی بدون نقص به شما کمک میکند تا به راحتترین شکل ممکن ثبتنام خود را انجام دهید و برای دریافت کارت سوخت اقدام کنید. میتوان امیدوار بود این ابتدای راه اپلیکیشنهای دولت باشد و در آینده به عنوان دروازه دولت الکترونیک عمل کند.

ماهیگیر حرفهای

بار دیگر میخواهیم سراغ بازیای برویم که دست برداشتن از آن دشوار است. Hooked inc از آن بازیهایی است که حسابی شما را درگیر خواهد کرد و قطعا وقت زیادی از روز شما را پر میکند. در این بازی باید در نقش یک ماهیگیر حرفهای سراغ شکار ماهیهای دریا بروید، پس قایقتان را به آب بیندازید و خود را وارد یک چالش حسابی کنید. مهارت، سرعت عمل و البته صبر و تمرکز مهمترین ابزارهای شما برای انجام هرچه بهتر این بازی است. Hooked inc به صورت مرحلهای بوده و در هر مرحله باید ماهیهای بیشتری شکار کنید. البته تفاوت مرحلهها در معماهایی است که باید پشت سر بگذارید. در Hooked inc میتوانید مرحله به مرحله با توجه به عملکردتان قایقهای حرفهایتر، قلابهای قدرتمند و حتی تور ماهیگیری بخرید و ماهیهای بزرگتری شکار کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر