jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۶۷۳۸   ۲۴ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

عمران‌زاده بعد از خداحافظی از فوتبال؛

هنوز می‌توانم بازی کنم

حنیف عمران‌زاده از فوتبال خداحافظی کرد. مدافع سابق استقلال و تیم ملی دیروز با انتشار بیانیه‌ای که در آن نام مربیان خود را آورده بود، این موضوع را رسما اعلام کرد. البته عمران‌زاده از یکی دو هفته قبل گفته بود تصمیمش را برای خداحافظی گرفته و به زودی آن را رسانه‌ای می‌کند.

این بازیکن هم بارها و بارها گفته بود دوست دارد با پیراهن تیم محبوبش یعنی استقلال از فوتبال برود ولی از آنجا که افت فاحشی داشت از این تیم کنار گذاشته شد و در سالهای اخیر در تیمهای خونه به خونه، صبا و سیاه جامگان بازی کرد. او پس از آنکه متوجه شد دیگر کیفیت فنی لازم را ندارد، خداحافظی کرد. او بعد از خداحافظی به جامجم میگوید: «به قول معروف هر آمدنی یک رفتنی دارد. من هم سالها در فوتبال بودم و الان زمانش رسید تا خداحافظی کنم. البته این را بگویم که هنوز پیشنهاد داشتم. از لیگ یک پیشنهاد رسید ولی با خودم فکر کردم و دیدم بازی کردن کافی است. امیدوارم تا بتوانم وارد عرصه مربیگری شوم. هدفم همین است.»

او در پاسخ به این سوال که چقدر دوست داشتید با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنید، جواب میدهد: «من که خیلی دوست داشتم ولی نشد که این اتفاق بیفتد. قطعا روزی که از استقلال جدا شدم یکی از سختترین روزهای عمر فوتبالم بود. من میتوانستم برای استقلال بازی کنم.» با حضور منصوریان در استقلال عمران زاده در فهرست مازاد قرار گرفت. آن روزها شایعات زیادی مطرح شد که مهدی رحمتی پشت ماجرای جدایی حنیف بوده است. البته این مساله هیچگاه رسمی تائید نشد. حالا عمران زاده هم در این باره میگوید: «نه اینطور نبود. من و مهدی از قدیم با هم رفیق بودیم. در استقلال تا زمانی که جواد نکونام بیاید، من و او هم اتاقی بودیم. اتفاقا مهدی دوست داشت من آن سال در استقلال بمانم. به منصوریان هم گفته بود. نمیخواهم خیلی ماجرای جداییام را باز کنم. هر چه بود گذشت. من و مهدی الان با هم رفیقیم.»

استقلال این روزها اوضاع خوبی ندارد. وقتی از حنیف در این باره سوال میکنیم جواب میدهد: «چه بگویم؟ امسال توقع این بود استقلال قهرمان شود چون سال گذشته واقعا خوب بازی میکرد. فکر میکنم باشگاه نباید اجازه میداد بازیکنان مهمی چون ابراهیمی، حسینی، تیام و جپاروف بروند. نورافکن هم خیلی به درد استقلال میخورد. چطور باشگاه اجازه جدایی این بازیکنان خوب را داد؟» عمرانزاده میگوید: «ولی به نظرم تیم و کادر فنی تلاشش را میکند و انشاءا... دوباره همه چیز درست میشود. شک ندارم استقلال اوج میگیرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر