jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۵۳۶۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

#توفان_شن

دهمرده از زابل:

مردم سیستان بهخاطر وزش توفان و ایجاد گرد و غبار شرایط بسیار نامناسبی دارند، اما مسؤولان فکری به حالشان نمیکنند. دستکم باید شرایط استفاده از خدمات بهداشتی مهیا باشد اما اهالی اینجا که از مشکلات تنفسی و چشمی رنج میبرند نمیتوانند براحتی از مراکز درمانی استفاده کنند.

#زلزله_کرمانشاه

قنبری از کرمانشاه:

حدود یکسال از زلزله کرمانشاه میگذرد، اما مسؤولان برای حل و فصل مشکلات مردم آنطور که باید اقدام نکردهاند، این دومین زمستانی است که زلزله زدگان کرمانشاه باید در کانکس و چادر سپری کنند.

#بوفه _ ناسالم مدارس

خانم بهشتی از تهران:

چرا باوجود ابلاغیه آموزش و پرورش مبنی بر فروش مواد غذایی سالم در بوفه مدارس، بازهم بوفه خیلی از مدارس پر از خوراکیها و تنقلات ناسالم است و ما باید نگران باشیم که بچهها چه چیزی از بوفه تهیه میکنند؟!

# شهرک - مشکلات

پوریوسف از آبادان:

آسفالت نامناسب، نبود فضای سبز، تردد خودروها همراه با گردوغبار و... از مشکلات اصلی خیابان 15 واقع در شهرک احمدآباد است و از شهرداری این منطقه درخواست رسیدگی دارم.

# رب - گوجه

رمضانی از آمل:

چرا باید برای خرید یک قوطی رب گوجه بیش از 15هزار تومان پول پرداخت کنیم؟ نبود نظارت و بازرسی به واحدهای تولیدی علت اصلی این تخلفات است.

جوابیه

در پی درج پیامی در 30 مهر 1397 با عنوان «ترافیک-دستفروش» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بینالملل متروی تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: پرسنل امور ایستگاهها همراه انتظامات و پلیس مترو، در حد توان، نسبت به جلوگیری از بساطگستری دستفروشان اقدام میکنند، اما بنا به دلایل مختلف از جمله، نبود حمایت قانونی در برخورد قضایی با دستفروشان و استقبال تعدادی از مسافران از خرید اجناس بیکیفیت و ارزان و حمایت از دستفروشان، عامل مهمی در پافشاری این افراد برای حضور بیشتر در ایستگاههای مترو است.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر