jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۳۵۳۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# ترافیک ـ مسافرکش

کیهانی از تهران:

تجمع مسافرکشها با پلاک شهرستان در بلوار میرداماد در بیشتر ساعات به یک معضل تبدیل شده است و همیشه شاهد ترافیک و تردد این خودروها هستیم.

# دستفروش ـ بزرگراه

تولایی از تهران:

بعضی از دستفروشان در ترافیک اتوبان همت با مانع شدن تردد خودروها اقدام به فروش اجناس خود میکنند و شهرداری هیچ اقدامی بابت جمعآوری این افراد صورت نداده است.

# واردات ـ بیرویه

رزاقی از قم:

واردات بیرویه سنگهای بیکیفیت از کشورهای خارجی لطمه به تولید داخلی زده است وکارخانههای سنگبری را با بحران مواجه کرده است.

# تالاب ـ انزلی

شرفالدین از انزلی:

با شروع مهاجرت پرندگان به تالاب بینالمللی بندرانزلی و وضعیت نامناسب این تالاب از مسؤولان محیطزیست این شهر خواهشمندیم نسبت به پاکسازی این تالاب اقدام اساسی انجام دهد. علاوه بر این باید برای صید افراطی پرندگان مهاجر نیز تدبیری اندیشید.

# زباله‌‌ساز

کسایی از تهران:

مسؤولان فروشگاه جانبو واقع در خیابان استاد بنا شمالی در ساعات پایانی شب زبالههای خود را در پیادهرو رها و چهره این محله را مخدوش
می کند و باعث به زحمت افتادن پاکبانان محترم میشوند.

# سیگنال ـ ضعیف

مجیدی از لاهیجان:

فرستندههای شبکههای سیما در شهر لاهیجان سیگنال بسیار ضعیفی دارد و با کوچکترین بارش این سیگنالها قطع میشود.

# متکدیان ـ ترافیک

مولایی از تهران:

متکدیان و دستفروشان در چهارراه آیت با مزاحمتهای فراوان برای مردم سعی در کسب درآمد دارند و روز به روز بر تعدادشان در این چهارراه افزوده میشود.

# هوای پاک

خاکسار از تهران:

شعار هوای پاک و استفاده از حمل و نقل عمومی توسط مسؤولان داده میشود این درحالی است که اخیرا اتوبوسهای رسالت به تجریش جمع شده است و مسافران برای رفتوآمداز خودروی شخصی یا تاکسی استفاده کنند.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر