jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۹۹۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کتاب یادت باشد را که یادتان هست؛ همین چند وقت پیش بود که رهبر معظم در دیدار با اعضای مجلس خبرگان به این کتاب و بعضی خاطرات آن اشاره کردند. کتابی که خاطرات حمید سیاهکالی‌مرادی، شهید مدافع حرم از استان قزوین که از زبان همسرش روایت شده بود. ما در جام‌جم با نویسنده و ناشر این کتاب صحبت کردیم و حتی روی جلد روزنامه هم رفت. حالا فارس خبر داده این کتاب به چاپ نوزدهم رسیده و طبق اعلام نویسنده 35 هزار نفر آن را خوانده‌اند. شما هم اگر دستتان رسید و امکانش را داشتید از خواندن «یادت باشد» غافل نشوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر