jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۹۹۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کتاب یادت باشد را که یادتان هست؛ همین چند وقت پیش بود که رهبر معظم در دیدار با اعضای مجلس خبرگان به این کتاب و بعضی خاطرات آن اشاره کردند. کتابی که خاطرات حمید سیاهکالی‌مرادی، شهید مدافع حرم از استان قزوین که از زبان همسرش روایت شده بود. ما در جام‌جم با نویسنده و ناشر این کتاب صحبت کردیم و حتی روی جلد روزنامه هم رفت. حالا فارس خبر داده این کتاب به چاپ نوزدهم رسیده و طبق اعلام نویسنده 35 هزار نفر آن را خوانده‌اند. شما هم اگر دستتان رسید و امکانش را داشتید از خواندن «یادت باشد» غافل نشوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر