jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۴۹۸۳   ۲۶ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

#خوزستان- تشنه

یک شهروند از اهواز:

با وجود پر بودن مخزن سد استان خوزستان، ولی مسؤولان این استان هیچ کمکی برای تامین آب کشاورزی و شرب مردم نمیکنند.

# بازنشسته -حمایت

سعیدی از شیراز:

چرا دولت از بازنشستگان تامین اجتماعی حمایتی نمیکند؟ با حقوقی نزدیک به یک میلیون تومان کدام نیاز این افراد تامین میشود؟

#مشکل - پوشک

شهروندی از تهران:

با احتکار پوشک علاوه بر خانوادههای نوزادان و کودکان که به دردسر افتادهاند، سالخوردگان نیز که نیاز واجب به استفاده از پوشک دارند با مشکلات عدیدهای دست و پنجه نرم میکنند، خرید یک بسته پوشک برای یک فرد سالخورده مبلغی حدود 220هزار تومان است. مسؤولان چرا فکری به حال مشکلات مردم نمیکنند؟

#اتوبوس-دودی

محمدی از سبزوار:

اتوبوسهای شرکت واحد استان سبزوار دودزا بوده و آلودگی را چند برابر میکنند، شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی هم اقدامی بابت نوسازی و برخورد با خودروهای دودزا انجام نمیدهند.

#تقاطع-خطر

بیاتی از تهران:

بالاتر از میدان رسالت تقاطع هنگام و فرجام، با توجه به حجم بالای خودروها و توجه نکردن به چراغ چشمک زن، نیاز به مامور راهنمایی و رانندگی یا نصب چراغ قرمز ضروری به نظر میرسد.

# بیکاری- گرانی

ارکانی از سمنان:

کارخانهها و واحدهای تولیدی کارگران خود را تعدیل کرده و دیگر هم اقدامی بابت جذب نیرو ندارند و خیلی از کارگران بیکار شدهاند، با این گرانی چگونه میتوان امرار معاش کرد؟ مسؤولان چرا چارهای نمیاندیشند؟

جوابیه

در پی درج پیامی در 10 شهریور 1397 با عنوان «مترو -گران» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین الملل مترو تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: به اطلاع میرساند تعیین قیمت انواع بلیت در حمل و نقل عمومی شهر تهران، از جمله مترو، تنها با ابلاغ مصوبه سالانه بلیت از سوی شورای اسلامی شهر تهران انجام میشود که در مورد تعیین قیمت بلیت فرودگاه امام (ره) نیز چنین است.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر