jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۶۹۶ ۱۹ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

خبر بازگشت رضا قوچان‌نژاد به اردوی تیم ملی به جای سردار آزمون یک شایعه خبری است. این روزها همه می‌دانند که کی‌روش تصمیم خود را کشیدن خط قرمز دائم روی نام رضا قوچان‌نژاد گرفته و این تصمیم برگشت پذیر نیست. این البته درست برخلاف آن موضعی است که سرمربی تیم ملی در مورد سردار گرفته است. با وجود خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی، در فهرست جدید نام او دیده می‌شد. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر