jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۲۰۰۷   ۱۰ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# عوارضی - ترافیک

خسروجردی از تهران:

ترافیک سنگین در ایام تعطیلات در عوارضی تهران -پردیس و کندی در حرکت خودروها از گیت‌های خروجی وقت زیادی از مردم می‌گیرد.

# بلیت -‌گران

کاظمی از تهران:

بلیت متروی تهران به فرودگاه امام خمینی(ره) بسیار گران است و جالب این‌که تاکسی‌های
مترو ی شاهد - پرند که از فرودگاه عبور می کنند کرایه‌ای ارزان‌تر از بلیت مترو دارند.

# هزینه - ثبت نام

جعفری از تهران:

مدرسه پسرانه شهید کشوری در خیابان صمدی منطقه 19 بابت ثبت‌نام دانش‌آموزان حدود 600هزار تومان پول درخواست می‌کند و مسئولانش می‌گویند در صورت پرداخت نکردن ثبت‌نام صورت نمی‌گیرد و آنها پرداخت قسطی این مبلغ را نیز قبول نمی‌کنند.

# وام - اندک

فرحی از پردیس:

از بانک مسکن درخواست می‌شود مبلغ وام مسکن را در شهرهای بزرگ که افزایش قیمت بیشتری نسبت به شهرهای کوچک‌تر داشته است تغییر دهد یا در شهرهای اقماری مانند پردیس و اسلامشهر... نیز مانند شهر تهران وامی حداکثری پرداخت کند.

# سرقت - آب

عالمی از تهران:

چرا وزیر نیرو فقط از کم آبی حرف می‌زند؟ چرا جلوی افرادی را که شبانه با تانکر برای پر کردن استخرها فعالیت می‌کنند را نمی‌گیرد؟ در موضوع بحران آب نیز تبعیض قائل می‌شوند مانند همیشه افراد ثروتمند براحتی می‌توانند آب را هدر دهند.

# جریمه -اجباری

سیلاخوری از تهران:

پلیس راهنمایی و رانندگی وقتی در عوارضی تهران -پردیس ترافیک سنگین به وجود می‌آید خودروها را از خط الکترونیکی عبور می‌دهد که این امر به جریمه 70هزار تومانی منجر می‌شود و مهلتی 72 ساعته برای شکایت می‌دهند، این درحالی است که در این مدت کسی از این جریمه خبردار نمی‌شود و باید این جریمه را پرداخت کند.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر