jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۰۸۹۴ ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در نمایشگاهی در روسیه از رباتی قاتل با ارتفاع ۱۳ فوت رونمایی شده که قابلیت نگه داشتن اسلحه در پنجه‌هایش و راه رفتن را دارد.

به گزارش مهر، شرکت کلاشینکوف به عنوان مشهورترین تولیدکننده اسلحه در این کشور از یک ربات ۱۳ فوتی رونمایی کرده که به وسیله دو راهبر کنترل میشود.

این دو راهبر میتوانند از داخل ربات آن را کنترل کنند. این ربات ضدگلوله همراه وسایل نقلیه جدید و یک اسلحه در نمایشگاه Army ۲۰۱۸ در خارج از مسکو رونمایی شده است. این ربات Igorek نام گرفته و هنوز در حال توسعه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر