jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۰۲۸۵ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در آستانه عید سعید قربان، این هفته فیلم‌هایی در ژانر کمدی با بازی «لویی دوفونس» را در بخش صحنه گران (مرور آثار) این شبکه قرار داده است. لویی دوفونس هنرپیشه و کمدین فرانسوی است. وی در بیش از یکصد فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرد و در سال ۱۹۸۰ توانست جایزه افتخاری سزار را کسب کند که از این نظر هنرپیشه پرکاری به‌شمار می‌آید. عمده آثار او را در ایران زنده‌یاد عزت‌ا... مقبلی دوبله کرده که پس از درگذشت وی، مرحوم اصغر افضلی، گویندگی و مدیریت دوبلاژ برخی از آثار او از جمله آشپزباشی را به‌عهده داشته است. وی که تخصص خود را در تلفیق تئاتر در سینما می‌داند؛ تحسین منتقدان را برای کار در تئاتر کلاسیک به خود جلب کرده است. در میان غریبه‌ها، خالکوبی، پیش به‌سوی بانک، اختلاف، هالو، دسته ژاندارم‌ها و آشپزباشی از جمله آثار مطرحی است که با بازی این بازیگر به ترتیب پخششان از یکشنبه ۲۸ مرداد ماه، ساعت ۲۱ آغاز شده و تا جمعه دوم شهریور ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر