jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۸۹۸۵   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

# بستنی ـــ گران

زندی از تهران:

قیمت بستنی دوبرابر شده است چرا؟ آیا دستمزد کارگران افزایش زیادی داشته است یا مواد اولیه؟ چرا کارخانههای تولیدی لبنی قیمتها را چند برابر افزایش دادهاند؟

# مترو ـــ نقشه

روانخواه از تهران:

با توجه به راه اندازی خط 6 مترو تهران، مسئولان مترو چرا نسبت به نصب نقشه این خط در سایر خطوط اقدامی نکردهاند؟

# مستمری ــ درمان

جمعی از بازنشستگان:

با این حقوقی که مستمریبگیران دریافت میکنند کدام نیاز خود را برطرف کنند؟ با توجه به هزینه دارویی بازنشستگان به نظر میرسد سلامت این افراد نیز در خطر است.

# پارک ـــ کودکان

طاهری از تهران:

پارک کوچه 21 واقع در 15 متری سوم به چهارم افسریه با وجود فضای خالی، وسایل بازی مختص کودکان کمی دارد، از شهرداری منطقه 15 درخواست میشود تعداد وسایل بازی را افزایش دهد.

# واردات ـــ عدس

عبدلی از اردبیل:

با وجود تولید انبوه عدس توسط کشاورزان دولت اقدام به واردات این کالا کرد و محصولات کشاورزان بدون خریدار باقی مانده است.

# تعویض ـــ تیم اقتصادی

طیبی از خوزستان:

چرا تیم اقتصادی دولت که به نظر میرسد توان حل مشکلات اقتصادی را ندارند تغییر پیدا نمیکند؟ از مجلس محترم درخواست رسیدگی و ورود به این موضوع را دارم.

info@jamejamonline.ir

روابط عمومی : ٢٢٢٦٢١٤٢

جوابیه

در پی درج پیامی در 7 مرداد 1397 با عنوان «مترو، آنتن» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بینالملل مترو تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: در بررسی و هماهنگیهای انجام شده با اپراتورهای همراه اول و همچنین ایرانسل، مقرر شد نمایندگان شرکت بهرهبرداری مترو تهران و حومه و اپراتورهای مذکور بازدید میدانی نسبت به آنتندهی را در ایستگاهها و تونلهای مترو انجام داده و نقاط کور آن شناسایی و در اسرع وقت نسبت به پوشش آنتن‌‌دهی تلفن همراه اقدامهای لازم انجام پذیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها