jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۶۹۸۳ ۱۱ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بی خیال،مثل مسئولان پدیده

یک تیم مشهدی دیگر در آستانه انحلال

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی از امروز آغاز می‌شود که پدیده‌ای‌ها هنوز نتوانسته‌اند مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدیدشان را بگیرند.

شرایط بد مالی و حمایت نشدن از سوی مسئولان برای تیمداری در مشهد باعث شده شایعه انحلال این تیم بیش از پیش به گوش برسد.چند ماه قبل وقتی 6 امتیاز از این تیم به دلیل شکایت یکی از بازیکنان خارجیشان کسر شد،انتظارها این بود که مسئولان این تیم تکانی به خودشان بدهند و یا رضایت طلب کاران را جلب کنند، یا اینکه بدهی خودشان به آنها را پرداخت کنند. اما نهتنها این اتفاق نیفتاده بلکه طلبکاران هر روز بیشتر پا فشاری میکنند تا مطالبات خودشان را دریافت کنند.

طلبکاران با شروع لیگ برتر دوباره سراغ این تیم آمدهاند و با شکایت به فیفا خواهان دریافت مطالباتشان شدهاند. دیاراسوبا و ایگور پراهیچ دو بازیکن پیشین پدیده هستند که شکایت خود را به اطلاع فیفا رساندهاند و مسئولان و مدیران مشهدی و مجموعه پدیده به فکر این تیم نیستند و پدیده را به امان خدا رها کردهاند. رهایی که به نطر میرسد بزودی این تیم هم با حکم فیفا راهی لیگ آزادگان و سراشیبی سقوط در فوتبال ایران خواهد شد.

از روزی که ابومسلم راهی لیگهای دسته پایینتر شد مشهدیها حسرت زیادی را خوردند تا پدیده و سیاه جامگان جای این تیم را پر کنند اما حالا خبری از سیاه جامگان در لیگ برتر نیست و پدیده هم اگر به دادش نرسند سرنوشتی مشابه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر