jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۵۶۵۰   ۰۴ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بالاخره بعد از مذاکرات متعدد با بیش از هفتاد فیلمساز، کیت شورتلند برای کارگردانی فیلم مستقل «بلک ویدو/ بیوه سیاه» انتخاب شد.

شرکت مارول با انتخاب او، این فیلم را با بازی اسکارلت جوهانسون جلوی دوربین میبرد. مدت زمانی طولانی است که این شرکت قصد تولید این اکشن ابرقهرمانانه کمیک استریپی را دارد. گفته میشود موفقیت کلان مالی و انتقادی «واندروومن»، باعث تشویق مدیران مارول برای سرعت بخشیدن به کار تولید بلک ویدو شده است.

کیت شورتلند استرالیایی تبار با کارگردانی درام تحسین شده «سندروم برلین» توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. این فیلمساز مدتی قبل در گفتوگویی اعلام کرد بشدت به ماجراجوییهای کاراکتر ناتاشا رومانف/ بلک ویدو علاقهمند است. از مدتی قبل از داخل شرکت مارول خبر میرسید که مدیران آن قصد دارند یک فیلمساز زن را به عنوان کارگردان آن انتخاب کنند. با وجود انتخاب کارگردان بلک ویدو، هنوز زمانی برای شروع کار فیلمبرداری آن تعیین نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر