رئیس کلانتری ۱۴۸ انقلاب از دستگیری یک سارق در محدوده کارگر شمالی که از ده‌ها دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ سرقت کرده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۱۵۰۴۴۱
سارق عاشق پژو۲۰۶ دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سرهنگ پیمان لطیفی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بامداد روز گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۸ انقلاب در حال گشتزنی در محدوده خیابان کارگر بودند که فردی را کنار یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با کاپوت بالا و درهای باز مشاهده کردند.

وی با بیان اینکه وضعیت و ساعت حضور این فرد، شک ماموران را برانگیخت، گفت: ماموران برای بررسی موضوع به سمت این فرد و خودروی مذکور تغییر مسیر دادند که در همین زمان فرد کنار خودرو با رها کردن یک دستگاه باطری خودرو پا به فرار گذاشت که در این حین تعقیب و گریز میان این فرد و ماموران آغاز شد و سرانجام مظنون فراری پس از دقایقی تعقیب و گریز دستگیر شد و به مقر انتظامی منتقل شد.

رئیس کلانتری ۱۴۸ انقلاب با بیان اینکه در بازجویی های اولیه این فرد اعلام کرد که خودرو متعلق به خودش است اما از آنجا که مدارک همراهش نیست از ترس فرار کرده است، گفت: با توجه به این اظهارات و متعاقبا پاسخ های ضد و نقیض و چهره مضطرب مظنون، ماموران وی و خودروی مذکور را برای روشن شدن موضوع به کلانتری منتقل کردند که این بار متهم در تحقیقات انجام شده به سرقت خودرو و سرقت قطعات آن اعتراف و اظهارکرد که تا کنون ده ها مورد خودروی سواری ۲۰۶ را ربوده و پس از سرقت قطعاتش آن را در محله‌های مختلف رها کرده است.

لطیفی افزود: به این ترتیب، پرونده متهم تکمیل و برای پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و خودرو با شناسایی مالکش به وی باز پس داده شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها