Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۱۴۹۸۶۹ ۰۵ تير ۱۳۹۷  |  ۰۶:۰۰

فاز پوشیدن لباس‌های عجیب و غریب آنقدر جدی و سنگین شده که بعضا حتی کسانی مثل میلاد کی‌مرام با نقش‌های جدی و شخصیت نه‌چندان حاشیه‌ای را هم به خود دچار کند و گاهی مواقع پوشش‌هایی از او را به تصویر بکشد که ما هم مثل شما یکی دو بار از خودمان بپرسیم که این واقعا همان کی‌مرام فیلم سنگین و رنگین «ملکه» است. هرچند کی‌مرام به شدت دیگران به این قضیه مبتلا نیست ما دیدن بعضی نماها از او در برنامه‌های عمومی هم ممکن است مایه تعجب شود. با این حال رکورد این موضوع در دست نوید محمدزاده است.

این چه تیپیه آخه؟!

در میان هنرمندان و سینماگران ایرانی شاید کسی به اندازه او به خاطر پوشش و لباسهای عجیب و غریبش سوژه رسانهها نشده باشد. او به دلیل حضور پررنگش درجشنوارههای مختلف داخلی و خارجی همیشه یکی از سوژههای مهم عکاسان و خبرنگاران بود.

در این میان پوشش و لباسهای خاص این بازیگر 32 ساله هم ضریب سوژهشدنش را دو برابر و مضاعف میکرد. برای محمدزاده خیلی هم فرق نمیکرد که در جشنواره فجر حاضر شود یا حاشیه حضورش در جشنواره کن. به همین دلیل هم هر چند موجی در شبکههای اجتماعی در مورد لباسهای او به راه میافتاد. شلوار کوتاه، بلوز با طرح یقه بته جقه، چکمه، پوتین و کت ارتشی نظامی از جمله گزینههایی است که محمدزاده با آنها در مجامع عمومی و فرهنگی حاضر شده است. هر بار حضور هم با جریانها و حرف و حدیثهای فراوان همراه شده است.

او درباره یکی از عکسهایش با شلوار کوتاه که در فرانسه گرفته شده، گفته بود: «این لباس توریستی من در کن است.»

توضیحات بعدی او هم درباره این عکس جالب است: «من این لباس را در یک روز عادی در جشنواره کن پوشیدم. این پوستر جشنواره که با تصویری از اینگرید برگمن طراحی شده در تمام سطح شهر کن دیده میشود و ما با این پوستر در بخش دیگری از شهر عکس گرفتیم. همچنین زیر عکسی که در اینستاگرم منتشر کردهام، نوشتهام عکاس: ساره بیات. یعنی عکسی که شخصی در فضای دیگری از شهر گرفته است.

این لباس توریستی من در کن است

نوید که بازیگری در فیلمهای لانتوری، عصبانی نیستم و ابد و یک روز را در کارنامه بازیگری خود دارد درباره سبک و نوع لباس پوشیدن خودش هم گفته: «من مدل خودم لباس میپوشم. لباسی که برای فرش قرمز یا نمایش فیلم برای خودم در نظر گرفتهام را هم سحر ابر طراحی کرده و دوستان در ایران مطمئن باشند که من قطعا لباسهای رسمی که در شأن چنین مراسمی باشد هم همراه خود آورده ام ولی قرار نیست در تمام ده روز لباس رسمی بپوشم.»

او با اشاره به بحثهایی که درباره شلوارش شده؛ گفته بود: «جالب است شلوار من بحث روز مملکت شده است. یعنی اوضاعمان اینقدر خوب شده و سوژهای مهمتر از شلوار من نمانده؟»

چرا اینجوری لباس میپوشی؟

هرچند محمدزاده سعی دارد نوع لباس پوشیدن خودش را طبیعی جلوه دهد با این حال اگر واکنشهایی که دوستداران و طرفدارانش در صفحه اینستاگرام او به بعضی از این پوششها دارند چندان با ادعای خود محمدزاده سازگار نیست. بهطور مثال خواندن کامنتهای انتقادی خوانندگان زیر این پست خالی از لطف نیست:

این چه طرز لباس پوشیدنه؟ شما الگوی جوونای مملکتید یکم جنتلمن باشید!

آخه این چه شلواریه پوشیدی؟ همینا رو میپوشی که 20:30 برات خبر میزنه!

دایی نوید! اگه متشخص باشی بیشتر تو دلی! مثل شهاب باش! بازیت عالیه!

لباسای اجق وجق نپوش! یه چیز سنگین رنگین بپوش!

ناموسا تیپو نگاه کن!

هنرمند مورد علاقه منی! با این تیپ هم یه جوری کنار میایم!

نمیشه فازت رو خوند! این چه تیپیه آخه؟!

ناموسا بین همه بازیگرا قشنگ بازی میکنه ولی نمیدونم چرا اینجوری لباس میپوشه!

امید رحمانی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

ولایت فقیه در عصر غیبت

چگونه می توانید ثابت کنید که «ولی فقیه»، نایب و جانشین امام زمان (عج)، رهبر و ولی جامعه اسلامی است؟ وقتی که آن حضرت در غیبت طولانی مدت به سر می برد، چه نیازی به نایب و نماینده دارد؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
پیشخوان بیشتر