jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۸۵۷   ۰۵ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

صنعت سینمای چین به موفقیت بالای «دنیای حیوانات» در سطح بین‌المللی بسیار امیدوار است و شاید به همین دلیل است که شبکه نتفلیکس پخش جهانی آن را به عهده گرفته است. مایکل داگلاس، ستاره هالیوود و از بازیگران دنیای حیوانات، چینی‌ها را نسبت به موفقیت آن در سرزمین‌های غیر چینی زبان مطمئن کرده است. این کمدی اکشن ماجراجویانه، داستانش را از یک داستان مصور محبوب نوجوانانه چینی گرفته و هان یان کارگردانش است. تحلیلگران اقتصادی چینی بر این باورند که فیلم، یکی از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات تابستان امسال جدول گیشه نمایش سینماهای چین خواهد بود.

لی ییفنگ نقش اصلی دنیای حیوانات را بازی میکند. او یک نوجوان خیالپرداز است که وارد یک بازی خطرناک میشود. مایکل داگلاس شخصیت منفی و خبیث ماجراست که این نوجوان باید با او مقابله کند. این فیلم چینی اقتباسی از یک بازی مانگای ژاپنی است که قبل از این دو بار در ژاپن به صورت فیلم سینمایی درآمده است. دنیای حیوانات نمایش بسیار موفقیتآمیزی در جشنواره فیلم شانگهای داشت.

تماشاگران سینما دو هفته قبل، استقبال بسیار زیادی از آن در این جشنواره کردند. همین مساله باعث شد تا سازندگانش تصمیم بگیرند آنرا زودتر از زمان تعیین شده، روی پرده سینماهای چین بفرستند. به این ترتیب، این اکشن جنجالی باید همین روزها در این کشور پرجمعیت آسیایی اکران عمومی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر