jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۶۴۹   ۰۴ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

شاید گمان کنید در میانه آتش و جنگ کسی به فکر کودکان حلب نیست. لزوم این کار وقتی بیشتر عیان می‌شود که بدانیم براساس اعلام یونیسف نیم‌میلیون کودک این شهر نیاز به حمایت روانی دارند و از این تعداد صد هزار کودک نیازمند کمک‌ها و مشاوره‌های ویژه و تخصصی هستند با همه این شرایط می‌توان متوجه شد که رویدادی با عنوان شب‌های نورانی در حلب چقدر می‌تواند در وضعیت روانی این کودکان موثر باشد.

برای کودکان حلب این مساله که هدف بمبارانها قرار بگیرند عادی است و آنها باید از این بمبارانها فرار کنند، آنها گرسنه میشوند و باید خود را مخفی سازند. آنها در آینده از این آسیبها برای مدتهای طولانی رنج خواهند برد. علاوه بر اینها کودکان حلب از اینکه میبینند همکلاسیها یا معلمانشان در حملات موشکی کشته میشوند، به شدت متاثر میشوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر