jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۳۸۵   ۰۴ تير ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۰

بزرگ‌ترین اشتباه خانم بازیگر: در روزگاری به سر می‌بریم که انجام انواع عمل‌های جراحی زیبایی میان بانوان و دختران کشورمان متاسفانه رواج پیدا کرده است، از طرفی برخی پزشکان نیز به این موضوع دامن می‌زنند و مراجعان خود را به این دست عمل‌های زیبایی ترغیب می‌کنند، در حالی که همه می‌دانیم این زیبایی‌ها با گذر زمان پیامدهای منفی را برای بیمار به همراه خواهد داشت، در همین رابطه بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که تجربه انجام دادن عمل زیبایی بینی را داشته در آخرین نوشته‌اش در فضای مجازی عکسی را منتشر کرد و نوشت: بزرگ‌ترین اشتباه زندگیم عمل بینی بود.

زنان فوتبالی چین: این روزها مسابقات و حواشی جامجهانی 2018 روسیه در کانون توجه مردم ایران و جهان قرار دارد، نهتنها مردم 32 کشوری که در جامجهانی حضور دارند بلکه بازماندگان این رویداد هم برایشان تجربه از نزدیک دیدن مسابقات آنقدر جذاب بوده است که چمدان بستهاند و راهی مسکو شدهاند، در این میان جالب است بدانید که رکورد بیشترین حضور تماشاگران را زنان چینی شکستهاند و با وجود اینکه تیم ملی کشورشان جواز حضور در این رقابتها را بهدست نیاورده است حدود 100هزار نفر به روسیه سفر کرده و حدود 460 میلیون دلار برای خرید بلیت بازیهای جام جهانی هزینه کردهاند.

قاتل زنان آمریکایی: احتمالا شما هم از آمار بالای سرطان در کشورمان شنیدهاید، بیماریای که متاسفانه از هرکسی دربارهاش بپرسیم در میان خانواده یا دوستان و آشنایانش یک نفر گرفتار آن شده است، اما این بیماری مرز و جغرافیا نمیشناسد و آنطور که برخی سیاهنمایی میکنند منحصر به کشورمان نیست، جالب است بدانید که نتایج تازهترین بررسیهای محققان دانشگاه سیدیسی نشان داده است، از هر هشت زن آمریکایی یک نفر مبتلا به سرطان سینه است.

نتایج این مطالعه نشان میدهد در سال 2018 بیش از 40 هزار و 920 زن آمریکایی براثر ابتلا به سرطان سینه خواهند مرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر