jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۴۹۴۵ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

زنان سینمای ایران در چنبره نقش‌های تکراری و غیرپیچیده، عموما کاراکترهایی را می‌آفرینند که در چالش با نمایش ملودرامیک طیفی از احساسات مثل بغض، خنده، مهربانی، گرمای عشق و این جور اکت‌های ملموس قرار دارند. هنر اینگونه بازیگران در ترسیم این نقش‌ها معمولا به بهتر بغض کردن و پرتاب نگاه‌های نافذ و البته یک صدای رسا محدود می‌شود که خب کم چیزی هم نیست. اما داستان لیلا حاتمی متفاوت است. او از معدود بازیگران سینمای ایران است که می‌تواند به تماشاگر بگوید چیزی در پس پرده پنهان است. به گزارش جام‌جم، لیلا حاتمی با صداپیشگی شخصیت شهرزاد در انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» راوی قصه این انیمیشن شد که پیش از این پرویز پرستویی، بیتا فرهی، حامد بهداد، اکبر زنجان‌پور، مجید مظفری، حسن پورشیرازی، باران کوثری و بانیپال شومون دیگر نقش‌های آن را گویندگی کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر