jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۳۵۵۹   ۰۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

از شهرام شکوهی مدت‌ها خبری نبود؛ عده‌ای گمان می‌کردند او از دنیای موسیقی خداحافظی کرده یا دست‌کم قرار نیست دیگر بخواند تا این‌که یک تک‌آهنگ از او منتشر شد؛ اواخر اسفند سال گذشته آهنگ «دلبر طناز» به همراه موزیک ویدئو منتشر شد و حالا به فاصله کوتاهی یک قطعه دیگر از شهرام شکوهی منتشر شده؛ قطعه‌ای به نام سختش نکن که مهدیار معصومی آهنگش را ساخته و احسان آذر ترانه‌اش را سروده است و تنظیم آن هم برعهده آرش آزاد بوده است.

گویا قرار است انتشار تک آهنگهای این خواننده همچنان ادامه داشته باشد چون او در گفتوگو با هنرآنلاین به طرفدارانش قول داده از حالا تا تیرماه دو قطعه دیگر هم آماده کند و البته انتشار این قطعات مقدمهای است برای برگزاری یک کنسرت.

شهرام شکوهی از برگزاری یک کنسرت در تهران خبر داده و گفته بیستم خرداد روی صحنه خواهد بود. از حالا تا زمانی که این خواننده پاپ یکبار دیگر به صحنه برود، دو قطعه دیگر بجز سختش نکن، از او منتشر خواهد شد؛ این قولی است که او به طرفدارانش داده یعنی شهرام شکوهی سال پرکاری را آغاز کرده و خوش به حال طرفدارانش.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر