jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۳۵۵۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

از شهرام شکوهی مدت‌ها خبری نبود؛ عده‌ای گمان می‌کردند او از دنیای موسیقی خداحافظی کرده یا دست‌کم قرار نیست دیگر بخواند تا این‌که یک تک‌آهنگ از او منتشر شد؛ اواخر اسفند سال گذشته آهنگ «دلبر طناز» به همراه موزیک ویدئو منتشر شد و حالا به فاصله کوتاهی یک قطعه دیگر از شهرام شکوهی منتشر شده؛ قطعه‌ای به نام سختش نکن که مهدیار معصومی آهنگش را ساخته و احسان آذر ترانه‌اش را سروده است و تنظیم آن هم برعهده آرش آزاد بوده است.

گویا قرار است انتشار تک آهنگهای این خواننده همچنان ادامه داشته باشد چون او در گفتوگو با هنرآنلاین به طرفدارانش قول داده از حالا تا تیرماه دو قطعه دیگر هم آماده کند و البته انتشار این قطعات مقدمهای است برای برگزاری یک کنسرت.

شهرام شکوهی از برگزاری یک کنسرت در تهران خبر داده و گفته بیستم خرداد روی صحنه خواهد بود. از حالا تا زمانی که این خواننده پاپ یکبار دیگر به صحنه برود، دو قطعه دیگر بجز سختش نکن، از او منتشر خواهد شد؛ این قولی است که او به طرفدارانش داده یعنی شهرام شکوهی سال پرکاری را آغاز کرده و خوش به حال طرفدارانش.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر