jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۷۴۵ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

زیر سایه ارسطو نماندن را احمد مهرانفر خوب بلد است؛ با انتخاب‌های متنوع و فعالیت در عرصه‌های مختلف. همین روزها که «خجالت نکش» با بازی او در سینما اکران می‌شود، برای بازی در نمایشی به نام «همه چیز درباره آقای ف» گرم می‌کند. این طور که ایسنا خبر داده، آرش عباسی این نمایش را کارگردانی می‌کند و محمد قدس تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد. این نمایش تقریبا یک دهه پیش در تئاتر شهر روی صحنه رفته بود و حالا عباسی درصدد است به دلیل استقبال مخاطبان در آن سال، از 18 خرداد امسال در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آن را به صحنه ببرد.

«همه چیز درباره آقای ف» به قلم آرش عباسی یک نمایش کمدی که به معضلات اجتماعی میپردازد. عباسی تا به حال نویسندگی و کارگردانی آثاری چون «زیرزمین»و «آناکارنینا» را بر عهده داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر